Jump to content
  • Kayıt Ol

Tez için anket doldurur muyuz?

antioksidan

Önerilen İletiler

• İleti 5
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• antioksidan

2

• Squaw

1

• CHOBiTS

1

• özz

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Güzel bir çalışmaya benziyor.1000 katılım beklemek baya fazla olmuş gel biz bunun Türk Lirasındaki gibi sıfırlarını atalım.Şaka bir yana üyelerin çoğu sömürücü, 5600 üyemizin %70'nin hiç bir mesajı yok.Bu durumda katılımın bu kadar olacağını hiç sanmıyorum.İstanbul demişsin Erzurum mezunu işini görürse doldurayım bir tane.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Maalesef kabul etmiyor CHOBİTS,az önce denedim ama okul kısmında İstanbul dışı tercih edince,orda dondu kaldı :P

''Anket,sadece İstanbul içindeki oklulları'' kapsıyor gibisinden bir uyarıyla karşılaştım ve ankete devam edemedim ne yazık ki...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Abi zaten 1000 katılımcı işin latifesi. Zaten çoğu kişi proje sayfasını görebilmek için üye oluyor. Proje sayfası herkese açık olsa az ama öz üyemiz olurdu.

Anket İstanbul'dan mezun olmuş ya da okumakta olan kişilere yönelik hazırlanmış. Onun haricinde katılım olması sonucun güvenirliğini azaltacaktır.

edüt: forumdaki herkes ya Egeli ya da İç adadolu'dan. Ben anlamıyorum ki nasıl bir dağılımdır bu :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Anketin sonundaki isim ve e-mail kısmını doldurmayı tercihe bıraksalar daha iyi olurmuş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?