Jump to content
  • Kayıt Ol

Yeni Gundam serisi

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

20110603183644-60784.jpg

Resmi Japon Gundam websitesi Gundam.info , 2012'deki yeni Gundam projesinin (hangi yayın tipinin seçileceği/bölüm sayısı, ekibin kimlerden oluştuğu, senaryonun hangi evrende geçeceğini, karakterleri ve temel Gundam dizaynlarının hangileri olduğunu vs) 13 Haziran 2011 günü ülkemizin saatiyle 03.30'da canlı yayında verilecek bir duyuru etkinliği ile açıklanacağını belirtti. Aynı süre içerisinde kısa bir teaser de izleyicilere gösterilecek.

Şu an yayınlanmakta olan bir seri (Mobile Suit Gundam Unicorn) bulunmasına karşın bu serinin son OVA'sının 2012'de gelecek olmasından dolayı yeni Gundam projesi ile ilgili bir açıklamaya dair beklentiler hayranlar içerisinde hayli artmış durumda. Öte yandan yeni serinin ekibi konusunda elimizde henüz bilgi bulunmazken Gundam 00 ve FMA'nın yönetmeni Seiji Mizushima, konu hakkında yeni projede yeralmadığını doğrularken Gundam 00 projesinde beraber çalıştığı ekibin çoğunun bu projede yeralacağını belirtti.

Konu hakkında açığa çıkacak yeni gelişmelerle sizi haberdar etmeyi sürdüreceğim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 12
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

3

• ishak

2

• CHOBiTS

1

• SPAWN-TheUndead

1

Güzel haber Gundam 00 baya iyiydi.Bu da onun gibi olur umarım.Haber için teşekkürler Akuma.:962129:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gundam00 favorimdi:962129:Çevrildiği taktirde bütün Gundam serisina açığım daha fazla heyecan daha fazla mecha görmek güzel olur

bu güzel haber için teşekkürler Akuma_Blade

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yeni serinin Mobile Suit Gundam 0081 olacağına dair bir söylenti vardı. Bakalım herşey 13 Haziran'da kesinleşecek (gerçi çok manidar bir tarih oldu ama).

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet bende diyordum yani yeni seri ne zaman gelir diye..Gundam fanı olarak 8 gözle bekliyorum :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bu sefer için birazda ecchi koysalar iyi olur :D:qegenmis:

ecchinin içine gireceği en son seri :D :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

neden ? ya Gundam00 bir tutam atsalar süper olurdu ha böylede güzel o ayrı konu

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

00 ve SEED tarzında olursa harika olur gerçekten. Bunun dışında yeni bir Universal Century serisi de fena olmaz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aslında senaryo sinopsisi ve ilk resimler bundan 3-4 gün önce nete düşmüştü ama ben "Allah'dan umut kesilmez, olur da asıl proje bu değildir" diye düşündüğümden ayın 12'sini beklemeyi seçmiştim. Haliyle Mobile Suit Gundam AGE ile ilgili ilk izlenimlerim için sizi buradan alacağım: http://www.animemangatr.com/forum/anime-haberleri/3876-mobile-suit-gundam-age-yeni-gundam/

Bu gece bahsetmek istediğim şey ise Gundam AGE'in yegane yeni proje olmadığı: Bugün ANN'ye düşen habere göre bir başka Gundam projesi açıklanmak üzere fakat bunun detayları için ayın 25'ini beklememiz gerekecek.

1.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Diğer yeni Gundam projesinin Mobile Suit Gundam: The Origin olacağı açıklandı. Konuyla ilgili başlık açıyorum şimdi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?