Jump to content
  • Kayıt Ol

CLAMP'tan yeni BLood-C animesi!!

yuuki cross

Önerilen İletiler

XewQR.jpg

Daha önce Blood:The Lase Vampire(2001) ve Blood+(2005) blood serisi için 3.sü de yolda.

Blood-C (Original Animation)

Temmuz 2011'de yayınlanacak :D

Story/Original Character Designs: CLAMP

Staff

Director: Tsutomu Mizushima

Original Concept: Production IG/CLAMP

Story/ Original Character Design: CLAMP

Original Concept Supervision: Junichi Fujisaku

Series Composition: Nanase Ohkawa (CLAMP)

Script: Nanase Ohkawa, Junichi Fujisaku

Animation Character Design: Kazuchika Kise

Animation Director: Takayuki Goto

Art Director: Hiromasa Ogura (Ogura Kobo)

Director of Photography: Eiji Arai

Editor: Junichi Uematsu

Sound Director: Yoshikazu Iwanami

Sound Production: Glovision

Music: Naoki Sato

Animation Production: Production IG

Seyiuu

Cast:

Saya Kisaragi - Nana Mizuki (Naruto's Hinata, Shugo Chara!'s Utau Hoshina)

Tadayoshi Kisaragi (Saya's father) - Keiji Fujiwara (Kingdom Hearts' Axel)

Fumito Nanahara (friend of Saya's father) - Kenji Nojima (Gundam Seed Destiny's Yuuna Roma Seiran)

Yūka Amino (Saya's classmate) - Masumi Asano (Ikki Tousen's Hakufu Sonsaku)

Nono & Nene Motoe (Saya's twin classmates) - Misato Fukuen (Strike Witches' Yoshika Miyafuji)

Itsuki Tomofusa (Saya's classmate) - Atsushi Abe (Bakuman.'s Moritaka Mashiro)

Shinichirō Tokizane (Saya's classmate) - Tatsuhisa Suzuki (Baka and Test - Summon the Beasts' Yuji Sakamoto)

Kanako Tsutsutori (Saya's teacher) - Miho Miyagawa (Kimi ni Todoke's Tomomi Endou)

OP: Dustz (Sengoku Basara)

ED: Mizuki Nana

http://www.blood-c.jp/

Yapımcılığı ise Production IG üstleniyor karakter dizaynları ve orjinal hikaye CLAMP'a ait

++++Saya'yı Mizuki Nana seslendiriyor

Pv 1

YouTube - ‪BLOOD-C PV‬‏

Pv 2

YouTube - ‪BLOOD-C PV 2‬‏

ben çok beğendim karanlık, moe ve kan^^^^Bir çoğunuz haberi vardır ama yine de paylaşmak istedim

Başka bir sitede de paylaştım umarım bir sakıncası yoktur^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

2

• yuuki cross

2

• gundamaster

1

• lantis^^

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

yardımcı karakterler son derece yakışıklı göründü bana clamp a zaten baylıılrım tabi iki izliiiciimmm hem de bööle..:1459mr:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Blood The Last Vampire'ı izlemiştim. Konsept olarak hoşuma da gitmişti. Blood+'ı ise bir türlü izlemedim fakat bu seriyi izlemeyi düşünüyorum. Clamp dizaynını da oldukça beğendim, seriye daha güzel bir hava katmış gibiler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vampirli türleri pek sevmem aslında ama, Blood+ için severek izlediğim tek vampirli anime diyebilirim. Özellikle müziklerini çok beğenmiştim. Bu nasıl olacak merak ediyorum, ama umarım sadece serinin hayranlarına hitap etmeyecek, kan ve moe ile insanların ilgisini çekmeye yönelik bir şey değildir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

CLAMP sevgim sağlamdır ama son konusunda beni acayip bir şekilde tedirgin eden tek yapımcıdır kendisi :D

Blood+ izlemiş biri olarak tek söyleyebileceğim Saya'ya biraz daha cesaret aşılanması, CLAMP konusunda erkek tasarımları açısından gözüm arkada kalmaz çünkü şimdiye kadar izlediğim tüm CLAMP çalışmaları içerisinde erkek karakterleri daha başarılı tasarılarla karşıma çıkmıştır ama Blood+ serisini göz önüne aldığımızda umarım ilk yapımcılarını da -erkek tasarımları konusunda- dikkate alırlar,benim için Blood+ serisi de erkek karakter tasarımı konusunda gayet başarılıydı,gerçi bayan karakterler konusunda da başarılıydı ama Saya,hiç ummadığım bir cesaertsiliği sunuyordu,elinde katana taşıyan bir dişi için oldukça renksizdi :P

Şimdi bu gönül isterdi ki Squ,Solomon'una yeniden kavuşsun :kanlp:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

CLAMP'ın sadece karakter dizaynı yapacak diye okumuştum ben.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sabırsızlıkla beklesemde CLAMP tarzı çizimlerle Blood ı pek düşünemiyorum :ssok: Bana kalırsa blood a Clamp tarzı çizimlerden daha çok daha ciddi bir çizim tarzı çok daha iyi gider . . . Blood, filminide dizisinide çok severek izlediğim bir Animedir, işin içinde Clamp da olunca ben dahil kimsenin kaçıracağını sanmıyorum ... Umarım en yakın zamanda yayınlanmaya başlar ve birileri tarafından çevirilir de biz de rahat rahat keyifli bir şekilde izleriz :okq:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

CLAMP'ın sadece karakter dizaynı yapacak diye okumuştum ben.

Animesuki'de hikayeninde Clamp'a ait olduğu yazıyor

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Myanimelistte böyle geçiyor. "Original Character Design, Original Creator"

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?