Jump to content
  • Kayıt Ol

google in gizli niyeti?

ecursed

Önerilen İletiler

internette dolasirken tuhaf bir seye rastladim belki aranizdada farkeden olmustur...

google almanca

Wieviele Gurken wurden in den letzten Tagen vernichtet

(son günlerde kac tane salatalik yok edildi)

yazdiginizda google dan gelen öneri bir hayli tuhaf

gurken-tuerken-google-vernichtet-wie-viele-vorschlag.jpg

meinten Sie :Wieviele türken wurden in den letzten Tagen vernichtet

(kastedtiginiz :son günlerde kac tane türk yok edildi)

ilgimi cekti paylasmak istedim,

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 8
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Borastus

2

• ecursed

2

• antioksidan

1

• ozman

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Hep Amerika ve İsrail'in oyunları bunlar. Bizi saf dışı bırakıp yeni dünya düzeni kurmak istiyorlar. Arkadaş google'da arama yaparken tesadüfi bir biçimde bu oyunun küçük bir parçasını keşfetmiş. Evet, evet kesin böyle olmuştur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kim google de böyle "son günlerde kac tane salatalik yok edildi" diye arama yapar o daha ilgimi çekti benim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Salatalığın Almancası karşılığı '' Gurke '' olması lazım. Google bazen saçma cümleler oluştuğunda bu şekilde kelimeleri değiştirebiliyor. Bu paranoyadan başka bir şey değil.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kim google de böyle "son günlerde kac tane salatalik yok edildi" diye arama yapar o daha ilgimi çekti benim.

Salatalıklarda hastalık var haberlerden biliyorum bende. Aramak normal gibi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

google a aynen yazdim "Wieviele Gurken wurden in den letzten Tagen vernichtet" ama resimdeki gibi bir sey cikmadi.. mailinize baktiginiz zaman bu tur mesajlara rastlarsiniz.. mesela son gunlerin internet olaylarindan biri olan lc waikinin leyla zanaya satilmis oldugu google da "lc waikiki sahibi kim" diye arattiginiz da bununda yalan oldugu ortaya cikiyor.. internette bu tur seyler hep oluyor onemli olan provokasyona gelmemek diye dusunuyorum..

boyle bos islerle ugrasacagimiza

1. bölüm :

2. bölüm :

3. bölüm :

4. bölüm :

bakin prof. ne guzel anlatmis izleyin izlettirin..

saygilar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

son günlerde Almanya'da gündemi salatalık ve domates üzerine. Hollanda ve bir kaç ülkeden gelen salatalık ve domateslerde bulunan bir virüs Almanya çapında 1000 kisiye yakın insanın hastalanmasina ve bircogunun olumune ndn olmuş.yani bu tür bir arama gayet normal.

googleda aradım ama bulamadim diyeen arkadaslar.Alman forum ve sitelerini aradığınızda bir çok yerde bu haber mevcut.ayrıca bu haberlerin tamamını okudugnuzda da Google in bu durumu duzelttiginide okuacaksiniz.yani suan yazsanizda artık aynı öneri gelmiyor.ben daha önce denedigImde bu öneri geliyordu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

o almanca olanlar içindir. Google in arama mantıgı böyle her kelime için bir harf degistirerek böyle bir dener. Mesela salatalık yerine falatalık yazınca o hemen diyor aslında bunu mu demek istediniz diye. Almanca dili geçerli olanlarda gurken ile turken arasında da benzer bir olay vardır.

anifly iyi hatırlattın böyle bir haber vardı katil salatalıklar diye şimdi aklıma geldi benimde.

edit: otomatik generate edilen bir durumdur bu google çıkarmıştır herhalde yanlış anlaşılma olmasın diye.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?