Jump to content
  • Kayıt Ol

Hangi Rolüyle Kimi Seçtik?

Squaw

Hangi Rolüyle Kimi Seçtik?  

78 oy

1. 1. Hangi Rolüyle Kimi Seçtik?

• Bruce Wills - Pulp Fiction
      2
    • Jean Reno - Leon
      13
    • Brad Pitt - Fight Club
      8
    • Tom Cruise - Top Gun
      1
    • Kevin Costner - Dances with Wolves
      2
    • Al Pacino - Scent of Woman
      3
    • Danzel Washington - The Hurricane
      0
    • Heath Ledger - The Dark Knihgt
      7
    • Kevin Spacey - The Usual Suspect
      2
    • Edward Norton - Fight Club
      8
    • Andy Garcia - The Godfather Part III
      0
    • John Travolta - Face/off
      0
    • Tom Hanks - Forrest Gump
      10
    • Patrick Swayze - Dirty Dancing
      1
    • Eric Bana - Troy
      0
    • Richard Gere - Pretty Woman
      2
    • George Clooney - Three Kings
      0
    • Robert de Niro - The Godfather Part II
      3
    • Nicolas Cage - Face/off
      5
    • Morgan Freeman - The Shawshank Redemption
      11

Önerilen İletiler

Sözüm söz Adem,hem sana burdan sana ikinci sözümü veriyorum biliyorsun,bir ara -şu dönem yoğundum biliyorsun- o listeyi de severlerine sunacağım mutlaka.Şimdi düşündüm de aktörleri alıp aktirisleri almazsam kadın düşmanı gözükebilirim :P

Hem ben sevdim bu işi,bu gidişle benden daha çeşitli anketler de çıkar (aklıma yatan birkaç fikir oldu bile :D)

Aslında ben anketi ilk açarken Pitt önde gider diye düşünüyordum ama Tom Hanks ve Morgan Freeman beni baya şaşırtıyor :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 34
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Squaw

9

• lantis

4

• Unbreakable

3

• Aurora Borealis

2

gundamaster

Heath Ledger'ın o inanılmaz Joker tipemesinden sonra listedeki diğer sevdiğim rolleri gönül rahatlığı ile hiç gözüm arkada kalmadan eleyerek oyumu verdim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

''Filmi oylamayacaktın Sparti,hatalı seçim olduğu için senin oyunu kabul etmiyorum!'' diyebilirdim eğer karşımdaki seçilmiş Brad Pitt olmasaydı,hani iş çirkefliğe dayansa güzel bir şekilde başarabilirim bunu,bilirsin qkasd

Bu arada Morgan Freeman 5 oy almış,ona oyunu veren arkadaşlar arasında açıklama yapanlar olmuş ama nedense saklı oy vermeyi seçen arkadaşlar da var :D

Benimse,Freeman dendiği zaman aklıma ilk gelen film Million Dolar Baby'dir, gerçi The Bucket List (İnsanın birçok şeyi yaşı geçtikçe anlamasını çok güzel bir şekilde yansıtıyor) ve Pitt ile ikisinin döktürdüğü Se7en,artı High Crimes filmi dendiğinde de kendisi aklıma ilk gelen isim oluyor nedense qnoluyo

"admine laf mı ediyorsun squ-can, kilitleyeyim mi şimdi senin başlığını!!!" diyebilirdim eğer ki gelecek tepkilerden ve ev basmalardan korkmasaydım :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Sparti

Artık daha da yakınım biliyorsun,yaz geldi...Daha fazla açıklama yapmama gerek yok sanırım :qyuz kizarma:

(Gerçi,sen zaten not etmişsin :D)

@Akuma_Blade

Scarface filmini de düşündüm aslında ama bence Al Pacino için bu verdiğim rol gerçekten de biçilmiş kaftandı,gören birinin âmâ bir insanı oynaması,hepsinden öte mesleği dans etmeyen bir insanın tangoyu bu kadar şehvetli yansıtabilmesi bence paha biçilemez bir değerdeydi.

Nicholas Cage'i de daha farklı filmlerle değerlendirme niyetim vardı fakat tam anlamıyla kötü bir kişiyi canlandırdığı tek rol Face/off filminde diye biliyorum ve nasıl ki Pitt ve Norton Fight Club filminin ayrılmaz ikilisiyse Travolta ve Cage de Face/off filiminin ayrılmaz bir parçasıydı,bu nedenle ikisini değerlendirme konusunda bu filmi seçtim :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Scarface filmini de düşündüm aslında ama bence Al Pacino için bu verdiğim rol gerçekten de biçilmiş kaftandı,gören birinin âmâ bir insanı oynaması,hepsinden öte mesleği dans etmeyen bir insanın tangoyu bu kadar şehvetli yansıtabilmesi bence paha biçilemez bir değerdeydi.

bu konuda katılıyorum scarfacede de oldukça iyi idi ama onun kadar kaliteli başka herhangi bir oyuncuda onu oynayabilirdi ama kör birini oynamak gerçekten meziyet ister.. kendini kat ve kat ne veriseniz verin ben hepsinin altından anlımın akıyla kalkarım dedirttiği filmdi bence. gözlerinin kör olmadığını fark ettirmedi bile..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nicolas Cage'in Lord of War'daki performansı oldukça iyiydi ancak "benim ismim yeter" ya da "eğleniyorum işte, kendimi çok fazla zorlayamam" havasında rol aldığı, piyasa işlerinden dolayı çok fazla sevdiğim bir oyuncu değildir. Ghost Rider'dan dolayı da ayrı bir hıncım var kendisine. Karakterin canına okumuştu. Gerçi filmin cast'ı baştan aşağı rezaletti yaaa neyse...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Konuyudaki ilk gördüğümde direk Brad Pitt'e gitti oyum.

Edward Norton'da Fight Clup'da güzel iş çıkarmıştı ama American History X'deki performansı ankete konsa daha iyi olurdu aynı şekilde konudaki bir kaç kişininde dediği gibi Nicolas Cage'in Lord of War'daki rolü daha olurdu,bana göre o rolde kendini aşmıştır Nicolas Cage.

Ayrıca listede yok ancak Sean Bean'in LOTR'deki oyunculuğunu çok severim.Şu andada Game of Thrones'da döktürüyor zaten kendisi : P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

heath ledger- the dark knight ile al pacino- scent of woman arasında kaldım.. izlemediğim filmler de var gerçi ama. yine kararsızlıkla al pacino ya oy verdim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?