Jump to content
  • Kayıt Ol

Kimi to Boku

CHOBiTS

Önerilen İletiler

[bimgx=600]http://i1106.hizliresim.com/2011/6/13/14509.jpg[/bimgx]

Konu: Hikaye 4 gencin etrafında şekillenmektedir. Yakışıklı ikizler Yuuta ve Yuuki Asaba, kadınsı tavırlarıyla öne çıkan Shun Matsuoka, sınıf başkanı Kaname Tsukahara çocukluklarından beri birbirlerini tanıyorlardır. Çok iyi ya da kötü arkadaşlar olmasalarda, aynı lise çatısı altında hayatlarına devam etmektedirler. Ekibe, yarı japon transfer öğrenci; Chizuru Tachibana'nında katılmasıyla, bu hikaye ergenlik komedisine dönüşecektir.

Seri güz döneminde yayınlanacaktır.Bir aksilik olmazsa tabi.

Resmi Sitesi

http://www.kimiboku.tv/

İlk Görüntüler

35W 110812 C80 Kimi to Boku - YouTube

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 13
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

3

• yuuki_cross

2

• crows005

2

• yuuki cross

1

Haber için saol CHOBiTS konusu hoşuma gitti izleyecklerim arasında

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çizimleri baya hoşuma gitti konusuda ilgi çekici :qalkis: Sabırsızlıkla beklediğim seriler arasına bir yenisi daha eklendi :D Bilgilendirme için çok teşekkürler Chobits ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İkizler varsa kesin izlerim :D Şöyle bakınca shounen aiye kayar gibime geldi ama tabi transfer öğrenci bayan olunca reverse harem gibi bişey çıkıcak ortaya sanırım. Sıradan bir anime gibi görünüyor... Kimi to boku=Senle ben...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İkizler varsa kesin izlerim :D Şöyle bakınca shounen aiye kayar gibime geldi ama tabi transfer öğrenci bayan olunca reverse harem gibi bişey çıkıcak ortaya sanırım. Sıradan bir anime gibi görünüyor... Kimi to boku=Senle ben...

Transfer öğrencide Erkek bayan değil.Zaten ana karakterlerden hepsi resimde mevcut.Hiçbiri kıza benzemiyor zaten.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel ve eğlenceli bir seri olucak gibi.

Starsky benzettim biraz ama inşallah onun gibi değildir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benim dikkatimi çeken serilerde şunlar yeni sezonda.

Kami-sama no Memo-chou, Mayo-chiki, No.6 ve son olarak Dantalian no shoka isimleri aklıma gelenler bunlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Transfer öğrencide Erkek bayan değil.Zaten ana karakterlerden hepsi resimde mevcut.Hiçbiri kıza benzemiyor zaten.

Chizuru erkek mi yav :S Kız ismi gibi gelmişti. Neyse ne diyelim bekleyip görücez. 07ghost kadar s.ai vermesi mümkün xD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...

anlaşılan animeye yeni başlıyon indirmeyi boşver sen online izle direk zaten yakında dayanamaz hdd alırsın arşive başlarsın hadi hayırlısı bi eleman dah katıldı anime alemine zuahahahahahaha :D

turkanime.tv den izleyebilrsin

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?