Jump to content
  • Kayıt Ol

2011 sonbahar animeleri

darkness167

Önerilen İletiler

• İleti 41
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

4

• CHOBiTS

3

• darkness167

2

• rocker_tr

2

Beklediğim baya seri var acaba hepsini izleyene akdar evde kalabilecekmiyim.Özellikle Fate Zero ve Shana'yı uzun zamandır bekliyordum.Birde FMP çıksa tam olcak artık oda 2012'ye kaldı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Resmi tüm boyutları ile göremiyorum ama yine bilimkurgu türü, birden fazla sağlam yapım yok sanırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hakkatten berserk yalan oldu galiba ...:000200690jk0xd:

her ne kadar yazıları okuyamasamda liste de, sanırsam bir iki tane izliyecek bende bir şeyler bulabilecem gibi görünüyor(en azından resimlerden seçebildiğim)

daha büyük boyutlusuna bakacaklar için

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Çok boş bir sezona benziyor. İlgimi çeken hiçbir anime bulamadım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Shana ve Higurashi beklediklerimden tam zamanında geliyorlar:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Buna daha eklenecekler olacaktır, ama şu küçük listeye bakınca bile vakit buldukça bakmak isteyeceğim 5 yapım gördüm. Özellikle bakar bakmaz Coppelion aklımı çook fena çeldi. Fate/zero değil, ama ufotable'den çıkacak fate/zero için de zaten umutluyum. En korkutan ise Mirai Nikki, hakkını verecekleri bir iş çıkarmalarını umuyorum. -uyarlamayı beğenmezsem izlemeyebilirim bile- Bakuman var, Guilty Crown var, Chihayafuru varmış; bunları izleyebilelimde...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu sezon bile güzel animeler varken sonbahar baya ilgi çekici. Umarım çeviri için çok rağbet görürde hepsini izleyebilirim. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Harbi gelecek sezon bana ilaç gibi gelecek sanırım. Çünkü çoğu ilgimi çeken yapımlar oldu. Özelikle Mirai Nikki, Chihayafuru, Tamayura, Higurashi ve Guilty Crown gibi eserler. Bakalım ne zaman ne şekilde bir etki yapacak bana bunlar, merak ediyorum. :mutlulh:Ayrca Un-Go nasıl birşey... :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

He he :D beklediğim serilerden bir kaçtanesi sonunda gelmiş ^^ Fate Zero, Bakuman, Shakugan no shana 3. sezon:mutlulh: ( Özelliklede buydu ne zamandır bekliyordum bunu ^^ bide darker than black animesininde 3. sezonu gelse tam olucak :D ) ,Mirai Nikki ( OVA sı hoşuma gitmişti keşke tv seriside çıksa diyodum çıktı vallaha xD ) Çıkan Ovalardan da Kami nomi zo Shiru Sekai, Higarashi no naku koro ni Kira, Aa magami sama, Kaibutsu Oujo,İnfinite Stratos, Deadman Wonderlan ( Her nekadar mangasını 1000 kat daha fazla sevsemde OVA sını sabırsızlıkla bekliyorum ) Bunlar dışında yeni gelenler den çizimi hoşuma gitmeyen birtek Fujilog olucak sanırım, galiba 1. sezonuda varmış ^^; o dışında diğer yeni gelenleri büyük bir merakla bekliyorum hepsinin çizimleri çok güzel gibi gözüküyor ^^ umarım çizimleri gibi konularıda çok güzeldir :) Ettooo Unutmayalım kötü Anime yoktur beyenmeyen izleyici vardır xD Paylaşım için teşekkürler . . . Bu arada gelicek animelerin hepsi bu kadar mı yaaa daha yok mu genelde iki tane liste oluyordu :sok aglama: Bu kadar anime bana yetmez ki :qsokkksok:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2010-2011 seneleri nedense hep ilgimi çeken animeler çıktı bazılarında saçmaladılar ama bu sezonda beklentilerim yine boşa çıkmadı.Bu sezon en çok Mirai Nikki,shakugan shana,fate zero serilerini merak ediyorum tabi Persona yada bakıcamda bakalım oyunu gibi olacakmı 4.yğ oynamadım ama 3.oyunu epey güzeldi(100saate yakın bitirme süresi var oyunun)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beklediğimiz çoğu yapımın kışm 2012'ye kaydığını düşünürsek bu sezonu sanırım artık gözümde hiç büyütmeyeceğim. Umarım Kış 2012 en az 2009'daki kadar bomba bir başlangıç yapar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

fate/zero=eski defterleri sorgulamak lazım

coppelion=genel tasarım güzel

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

shakuagan no shana 3 , FateZero , Kyoukai senjou no horizon , maji de watashi animelerini bekliyordum.çok güzel seriler varmıs 2011 de

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

fate/zero - shakuagan no shana III - Mirai Nikki kesin takip edeceğim ve edilmesi gereken yapımlar olarak görüyorum. bir de bu sezondan gözüme bi ecchi kestirir onu da takip ederim o kadar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Shakuagan no shana ve Bakuman beklediğim serilerdendi.

Shakuagan no shana Final yapacak olması iyi olmuş böylece seri tamamlanmış olacak. Tek sorun dili ağır olduğu için animeou ya baya zorluk çektirmişti. Seriyi çeviren olacak mı onu merak ediyorum.

Beklediğim serilerden biri Hajime no ippo idi. Ama ne yazıkki hala ses seda yok.

Historys Strongest Disciple Kenichi de aynı şekilde. Seriye devam edilmesini beklediğim bir anime ama her iki seride son hızla devam ederken niye animeye çevrilmiyor merak ediyorum. Üstelik Hajime no ippo 1000. sayıya ulaşmaya başladı.

Bir ilgimi çeken şeyde bir süredir sırf ecchi üzerine yoğunlaşılmışken bu sefer pek ecchi yok gibi geldi. Daha çok konuları ile öne çıkan seriler gibime geldi. Acaba ecchi üzerine kurulu temalar Japonya da tutmadımı?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Higurashi'nin fragmanı son derece saçmaydı ama bilmiyorum artık nasıl olacak...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İçlerinden en çok Higurashi'yi merak ediyorum ama pek de bir şey beklemiyorum.Bakuman 2. Sezon da beklediklerimin arasında görcez bakalım daha yaz sezonu tam bitmedi:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Shakuagan no shana ve Bakuman beklediğim serilerdendi.

Shakuagan no shana Final yapacak olması iyi olmuş böylece seri tamamlanmış olacak. Tek sorun dili ağır olduğu için animeou ya baya zorluk çektirmişti. Seriyi çeviren olacak mı onu merak ediyorum.

Beklediğim serilerden biri Hajime no ippo idi. Ama ne yazıkki hala ses seda yok.

Historys Strongest Disciple Kenichi de aynı şekilde. Seriye devam edilmesini beklediğim bir anime ama her iki seride son hızla devam ederken niye animeye çevrilmiyor merak ediyorum. Üstelik Hajime no ippo 1000. sayıya ulaşmaya başladı.

Bir ilgimi çeken şeyde bir süredir sırf ecchi üzerine yoğunlaşılmışken bu sefer pek ecchi yok gibi geldi. Daha çok konuları ile öne çıkan seriler gibime geldi. Acaba ecchi üzerine kurulu temalar Japonya da tutmadımı?

Abi Ecchi olurda tutmaz mı yaa :kazna: Yakın bir zamanda ecchi serileride gelir bol bol bence xD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eğer böyle olacaksa(ki birçok anime eklenir diye düşünüyorum) çok zayıf bir sezon bana göre.Benim bir tek takip edeceğim Lupin III olacak.Umarım böyle kalmaz.Yoksa hiç memnun kalmam bu sezondan...:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?