Jump to content
  • Kayıt Ol

2011 sonbahar animeleri

darkness167

Önerilen İletiler

Abi Ecchi olurda tutmaz mı yaa :kazna: Yakın bir zamanda ecchi serileride gelir bol bol bence xD

Konuyu bir kere bırakıp olduğu gibi ecchi objelerine odaklanınca tutmuyor. Benim için konu birinci sırada. Konuya da yapan ilginç olmasıdır. Ne kadar ilginç bir konu olursa insanlar o kadar bağlanır seriye.

Aslında forum yöneticileri konumu ecchimi diye bir anket yapsa süper olur? Bir de yaş aralığı eklenebilirse süper olur. :)

WORKİNG 2 NERDEEEEEEE???!?!?!? K-ON!!! NERDEEEEEE!?!?!?!?!? :000200690jk0xd:

Working için bir şey diyemem. Bir süredir mangasını da görmüyoru. Seri devam ediyor mu bu konuda bilgim yok. Umarım devam ediyordur ve animesi de devam eder. K-ON yeni sezona yeni başladı. Ünversite dönemi konu alınmış. Ama daha konser vermeyi bırak prova bile yapmadılar mangada 1 seneden önce kolay kolay çıkacağını sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 41
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

4

• CHOBiTS

3

• darkness167

2

• rocker_tr

2

K-On'un filmi çıkacak 03.12.2011'de.

Eiga K-On! olarak aratabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Devilranger

Bir ara seninle deniz kenarı bir yere oturup "Anime'lerde bilimkurgu türü sayıca ve nitelikçe nereye gidiyor?" babından, bildiğim yalan yanlış 2-3 şey hakkında fikir alışverişi yapmak isterim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir sitede görmüştüm Code Geass yeni sezonda güz döneminde yayınlanacaktı.Bu listeye daha eklenecek çok seri var bence.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir sitede görmüştüm Code Geass yeni sezonda güz döneminde yayınlanacaktı.Bu listeye daha eklenecek çok seri var bence.

Bu gerçekse güzel haber. Bana da eksik gibi geldi. Ağustos ortası gibi kesinleşir tam olarak liste.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@CHOBITS

Code Geass yeni sezon olmayacak. Açıklanmadı bile. (Açıklandı diyen ANN yada Myanimelist haberleri bulup onu referans göstersin) Muhtemelen tek OVA olarak gelecek Boukoku no Akito OVA'sı yolda sadece.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@CHOBITS

Code Geass yeni sezon olmayacak. Açıklanmadı bile. (Açıklandı diyen ANN yada Myanimelist haberleri bulup onu referans göstersin) Muhtemelen tek OVA olarak gelecek Boukoku no Akito OVA'sı yolda sadece.

Ben seri olacak sanıyordum neyse artık bekleyelim bakalım.İçinde Lulu yoksa benim için yeterli ne olursa olsun.
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Shakuagan no Shana III sonunda çıktı ya ... bütün serileri geç sadece onun çıkması bile yeter :D beklete beklete araya ova falan tıkarak bildiğin ağaç ettiler ^^

Gerçi Persona 4 üde bekliyordum inşallah ilk yapilan seri gibi oyundan kopuk veya deiştirerek konuyu saçmalamazlarda adam akilli kendi konusunu işlerler zaten yeterince bölüm çıkartırlar oyundaki konuyu işleseler bile.(Gerçi oyunun sonundan sonraki olaylari gösteren 1+ bölüm olsa kötü olmaz ^^ )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şlk dönem hayal kırıklığıydı tek diyebileçeğim ama bu döne3mden baya umutluyum hele Shakuagan no Shana III ü gördüm gerisi ne olursa olsun dedim. Umarım bu işte uzman birileri tarafından çevirilir yoksa yazık olur.:bulqdum:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

bu sezondan beklentim büyük bakalım umarım hayal kırıklığına uğramam :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ne zaman birileri böyle bir şey yapacak diye beklerken sonunda yapanlar oldu. bu sefer tanıtımları okuyarak izleyeceklerimi belirleyebilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Fate/Zero

Shirou'nun kahraman dediği Kiritsugu'nun neler yaşadığını görmek için sabırsızlanıyorum++++Yuki Kajiura gibi bir ismin müzikleri yapacak olması:qegenmis:

Merak ettiğim Gen'nin sadece novel üzerinde mi bir etkisi olduğu yoksa asıl hikayenin ona mı? ait olduğu

....Caster çok korkunç ya.....

Guilty Crown-NoitaminA

Redjuice-sama'nın dizaynları ve Ryo'nun müzikleri yapacağını duyduktan sonra seri epey ilgimi çekmişti.Tetsuro Araki'nin yönetmen koltuğunda oturduğu bu yapımı büyük bir beklenti içinde beklemekteyim....

UN-GO-NoitaminA

BonesXNoitaminA yapımı ilk bölümden sonra kararımı verecem

Coppelion

Animesinin duyurulduğu günlerde Japonya tsunami ve depremle boğuşuyordu...Animeninde benzer bir konusu olması güzel tesadüf...

Shana III

İndex'in 3 sezonu olmasını yeğlerdim ama JC Shaft yeterince geciktirdi....Nedense pek bir umudum yok bu seri klişelerden geçilmeyecek ...

Persona 4

Seiji kishi olduktan sonra o anime izlenmez mi?? PV'ler çok iyi gözküyordu, müziklerde yerindeydi :D

Chihayafuru

Bu tür çizimlerden hoşlanmam... Romantik bir seri galiba 1-2 bölümden sonra kararımı veririm

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?