Jump to content
  • Kayıt Ol

Çerez Anime

meyday

Önerilen İletiler

Amaç: İnternet üzerinde de kolaylıkla izlenebilen; bildiğimiz, beğendiğimiz, paylaşmaya değer bulduğumuz kısa animeleri bu başlık altına taşımak ve fazla vakit almayan bu yapımlarla keyif almak, keyif katmak.

• Şartlar
  • Heyecanı hızlıca tüketmemek adına tek mesaj için tek paylaşım yapılabilir.
  • Animenin adını, bilgi alabileceğimiz bir link ile beraber (ANN, AniDB, MyAnimeList gibi) mesajın başına ekleyin.
  • Paylaşımlar genele hitap etmeli. -yani forum kurallarına uygun olmalı-
  • Paylaşımlara dair fikir veya yorum belirtilebilir; ama muhabbetimiz sadece kendimizin eğleneceği tarzda ve rahatsız edici olmasın.
  • Türkçemize mümkün mertebe özen gösterelim.

Çerez severler buyursun. flowers1.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Oscar'lık bir paylaşım oldu, Adem tonguey.gif -şaka değil, En İyi Kısa Film Oscar Ödülü smile1v.gif-

Çıkmadan bir tane daha paylaşmak istiyorum. Ortalama 5 dk ve 5 bölüm. İlk bölüm dışındakiler için spoiler ikonlarını sırasıyla takip edin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Antep fıstığı da benden olsun meyday :P Bu nedenle,benden de ilk olarak anime adına yapılmış harika bir müzik videosu gelsin :D daha sonra da hoş bir ONA videosu gelsin ;)

Şartlar tek ekleme olsun diyor ama video linkini ekleyemediğim için bu seferlik ''Şartlar''ı çiğnemiş oldum,cezam neyse çekmeye haızırım :P (Bir dahakinde söz ama tek video ekleyeceğim qıhım )

Youtube'da uygun olan videoya ulaşamadığım için izlemek isteyenlere Dailymation linkini ekliyorum,keyifli izlemeler ;)

Sonrasında da fıstığımızın devamı ONA'mız gelsin;

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şükret ki üyelerin mesaj silme gibi yetkileri yok. oleyo9.gif

Şahane bir Miyazaki paylaşımı oldu Squaw. Şimdiye kadar yapılan paylaşımlar gibi onu da çok seviyordum, ama bana kısmet olmadılar. drym.gif Keşke video da direkt görülebilseymiş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sen,öyle bir şey de bana haber uçur ben silerim senin için meyday qhey

Neyse kendimi affettirmek adına çerezlerden sevdiğim diğerini sunayım hemen,bu da antep fıstığı tadındaydı,hatta daha fazlası da olabilir;

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benden de bir tane gelsin o zaman: Hairy Tale. Arada yine elim değdikçe paylaşayım güzelim kısaları. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Shinkaron, harikaydı. clap2.gif

@Squaw, renklerin gücü adına oleyo9.gif

Not: Biz tembeller için koyduğum ikinci maddeyi de okuyun. whistlei.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Neler neler varmış. Kendimi Eve no Jikan göndermesinde buldum sanki. Baktım yönetmeni aynıymış. foolu.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kısa mısa ama son derece yaratıcı şeyler çıkarmışlar. Bavel no Hon Türkçe altyazılı çıkınca şaşırdım bile biraz. Je t'aime ise detayları ile GitS 2: Innocence hatıra getirip duruyordu ki ikisi aynı ellerden çıkmış; ama o sona doğru olan neydi ya... şaka gibi :D

@Squaw, yeşilin gücü adına ikinci maddeyi hiç takmıyorsun ama Kırmızı Rangers'ı çağırmak üzereyim. flaugh.gif

Not: Sonunda There She Is!! izleyen ve beğenen biri çıktı. Zevkinle farkını göstermişsin, özz oleyo.giffriendsq.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Mey-san, :D Çok eğlenceliydi valla, özellikle ilk üç bölüm. qkralll

Bu başlık baya iyi oldu. Bazı videoları izlemiştim ama zaten kısaları bulup izleyen biri olmadığımdan benim için zahmetsiz izleme keyfi yaşatıyorsunuz. Sırayla hepsini izliyorum. :goz kirpma:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kırmızı Rangers'ımız Sparti ise hemen çağır sse54

Asıl ben Pembe Rangers'ı kim tamamlayacak onu merak ediyorum qkralll

Ne çok hata işliyorum ama önemli olan kendini affettirebilmektir diye düşünerekten hazır uğrayışımı kısa bir ziyaretle sunup eli boş gelmemenin verdiği gururla Hana no Kage (Shadow of the Cherry Blossoms)'mi tabağıma ekleyip çerezin en lezizlerinden birini sunarak Squ'nun gücü adına şimdilik bu diyardan gidiyorum sayın Mey :dft001::P

Pembe Rangers'ı da bul bir an önce :otgorite:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@gundamaster, tam senlik olmuş. Mecha iştahımı da açtın. Ne zamandır aklımda olan Mobile Suit Gundam Unicorn indirmeye koyulayım bari. :D

@Squ, daha çok çalışman gerek. foolu.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Meyday,beni çalışmakla korkutamazsın meyday :otgorite:

@gundamaster,benim de mecha iştahımı kabartıyorsun açıkçası,benim de birkaç gündür aklımdan hep Gundam Seed Destiny izlemek geçiyor ama bu ara çok uzun yapımlar izlediğimden mi ne başlmaya cesaret edemiyorum bir türlü :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

En tembellik eden ben oluyorum galiba. sleepinge.gif

Hayata dair bu ipin ucunu kaçırmadan izleyin. smile1v.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?