Jump to content
  • Kayıt Ol

Çerez Anime

meyday

Önerilen İletiler

Üst üste mesaj atmış oluyorum ama zaman aşımına uğradığından kabul görür diye düşünüyorum :biyik gulme:

Dün itibariyle izlemiş olduğum bu kısacık filmi tavsiye ederim,adından da anlaşılacağı üzere çok keyifli idi...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Squaw: Küçük kızın gece vakti WC'de korktuğunu söyleyip, şarkı söylemesini istemesiyle; koca kurdun şarkı diye ulumaya başlaması, en keyif aldığım yer oldu. smile1v.gif

Ben de en sevdiğim, yeri doldurulmaz bir kişi olan Satoshi Kon'un kısa animasyon çalışması paylaşayım. Ani*Kuri15 projesinde, Japon animasyonunun ünlü isimlerinin 1 dakikalık süreyle sınırlandırılmış ve 15 parçadan oluşan bağımsız çalışmalarından birini teşkil ediyor. Sabahları ölü gibi olanlara gelsin. smile1v.gif

Ohayō/Good Morning

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

meyday bir kez daha aynı noktada buluşabilmişiz sallss

Kurallar tek paylaşım diyor ama bu iki video birbirinin ayrılmaz bir parçası olduğundan bu iki güzel hava şovu tüm Macross'culara gelsin rer1

NOT:

Bağlantılı yapımları izlemeden de keyif alabileceğiniz yapımlardır.Bağlantılı yapımları izlemediğinizi düşünüp de izlemeden geçip gitmeyin :P

Macross Frontier ONA

Macross Zero ONA

Macross 25th Anniversary Special Eizou - ALL THAT VF Macross Zero Ver. (WMV9 640x480 30fps) - YouTube

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 8 ay sonra...
  • 9 ay sonra...

Şu yüzme olayını her yerde paylaşıyorsun. :D Yarın hepsini izlemek farz oldu. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şu yüzme olayını her yerde paylaşıyorsun. :D Yarın hepsini izlemek farz oldu. :D

Aslında favorim o değil, ben favorimi ilgili mesajımda belirttim. Fazla fanservis içeren seyirlikleri sevmiyorum, benim için her şey taında olmalı. Gerçek baklavaları görünce çiziktirmeler pek inandırıcı gelmiyor artık. :P

Yalnız dikkatimi çekti; erkekler tepki verme konusunda neden böyleler? Söz meclisten dışarı ama nedense bu tip bir şey paylaştık mı ortalık baya kaynıyor. facebook profilimde bile bu videoyu olumlu ya da olumsuz erkek arkadaşlarımla tartıştık, kızlardan olumlu ya da olumsuz -bir arkadaşım dışında- hiç çıt çıkmıyor. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Erkek evlatların (fazlasıyla) serbest yetiştirilmesiyle alakalı bence. En basitinden, "Kırsın, döksün. Canı sağ olsun. Kızım değil mi!" diyen birini hiç görmedim ne yazık ki.

Eğer bu yeterince açık değilse herhangi bir çocuk bezi reklamını izlemeniz de yeterli olacaktır. O reklamlarda, bezi değiştirilenler hep erkek bebek olur niyeyse?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Çünkü bu ülkede sünnet düğünü diye bir şey var. Adet gören kıza aferin kızım artık sen de bir bayan oldun diyen var mı?

Tartışmaya açık bir konu burası yeri değil deyip başlığın amacına uygun paylaşımımı yapayim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Squaw

Direk bu kısa yapımları Face, twitterda paylaşırken yüzme olayını paylaşman dikkatimi çekti. :D Tepki falan değil yani sadece sana takılma. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 ay sonra...

Aaa meyday gelmiş :D Arti yok artik dün onu ben de paylaşmiştim bi yerde

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

Quentin Tarantino'nun Kill Bill filmindeki O-Ren karakterinin geçmişinin anlatıldığı anime bölümü. Animasyonuna işlenen harika müzikleri ile gerilimi, hüznü iliklerine kadar hissettirir. İçeriğindeki şiddet sebebiyle +17 grubuna daha uygun olduğu belirtirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...
  • 8 ay sonra...

Konu hortlatma konusunda bayağı istekliyim sanırım. Ancak maalesef gezindiğim sırada rastgele gördüm. Hortlattığıma göre artık, arada paylaşım yapmaya devam ederim inşallah. Kusura bakmazsınız umarım.

~ Danemon's Monster Hunt at Shojoji ~

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 7 ay sonra...

''Short Peace'' adı altında tek link olarak geçiyor ama içersinde süre bakımından çerezlik ama konu bakımından izlenilesi olabilecek birkaç kısa anime barındırıyor. Eklediğim anime linkinden diğer yapımlara da ulaşabilirsiniz ama ben içlerinden en çok beğendiğimin linkini ekliyorum. Bir de Gambo isimli olan hikaye hoşuma gitti.

Tek link olduğu için kural ihlali yapmış sayılmam. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?