Jump to content
  • Kayıt Ol

ıdolm@ster

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

f0060021_4d430e442746b.png

[bimgx=400]http://cache.gawkerassets.com/assets/images/9/2009/01/idolmaster_psp_hori.jpg[/bimgx]

Önceden Mecha içerikli bir TV serisi, bir de one-shot bir OVA uyarlaması yapılan, Konami'nin çok satan multiplatform sahne performansı oyunu IDOLM@STER 8 Temmuz'dan itibaren TV serisine uyarlanıyor. Anlaşma en az 12 bölüm olmak üzere yapılmış ama tutarsa -ki kanımca öyle olacaktır- devamı mutlaka gelecektir. Yönetmen ve senaristin sorumlu üye / lead olarak yeraldığı fazla bir yapım yok yani muhtelemen epey hafif bir seri ile karşılaşacağız ama şirin kızlar ve müzikler sizin için yeterli ise bekleme listenize alabilirsiniz. Kendi adıma konuşmam gerekirse sadece tek bir karakter için izleyecek olmama ve müzikal seriler pek de tarzım olmamasına rağmen nedense uzun zamandır bekliyorum ve de az çok beğeneceğimi düşünüyorum.

Extra:

"Me ga au toki"

Chihaya reis'den "Me ga au toki"

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

1

• ishak

1

• Akuma_Blade

1

• JNXL

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

genel tasarım çok da iyi sayılmaz ama karakter zenginli olması izleyici artı faktör kendin izletir

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Karakter tasarımları Moe düzeyinde olmasa da bu kadar şirin karakterlerin olduğu ve üstüne müzikte varsa şans vermemek elimde değil.

Listeme alıyorum bunu...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Haberi görmüştüm içinde erkek karakter olmadığını görünce pek ilgimi çekmedi.PV izledimde çizimleri güzel bayada Kon karakterlerini anımsatıyor.Seiyular içinde Kugimiya Rie'yi duymak beni hüsrana uğrattı. Umarım arka plan bir karakterdir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Moe moe :ssok::qgel: Paylaşım için teşekkürler :D Moe kaçmaz kesinlikle xD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?