Jump to content
  • Kayıt Ol

Oyun ve Torrent

bLueeekun

Önerilen İletiler

Son birkaç gündür istediğim oyunları gittiğim yerde bulamayınca kendi kendime neden "Torrent olarak indirmiyorum" dedim. Asıl sorum şu torrentten indiren bir sürü kişi var. Bana güvenli bir site verebilir misiniz. Ayrıca verilen oyunlar genelde iso şeklinde mi yoksa setup mı veriliyor. Merak ettiklerim bunlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

2

• antioksidan

1

• Hitokiri

1

• painscream

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Oyun oynamam. O işim olmaz oyun indirmekle ama cevap verebilirim sanırım.

Public tracker olarak thepiratebay.org, btjunkie.org, isohunt.com sitelerinde istenilen bir çok içeriğe ulaşmak mümkün.

Private tracker olarak zamunda.net, torrentleech.org, gamestorrents.com vb. gibi bir çok site mevcut.

Aradığın oyun milattan önce kalmadıysa bulmak zor değil.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

http://www.blackcats-games.net/browse.php sitesini tek geçerim. Bulabilirsen Torrentleech siteside oyun açısından zengindir.

Oyunlar iso ve bin olarak DVD kalıbı şeklinde verilmektedir. Bu dosyaları siter deamon tools ile sanki dvd gibi kullanırsın ya da winrar ile klasör olarak çıkarıp kullanabilirsin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zaten bende oyun oynamayı fazla sevmem. Daha çok arkadaşlarımla beraber oynayıp, eğlenceli vakit geçirmek için oynarım. Bu vesile ile zaten son zamanlarda aradığım oyunu bulamadığım için yardım istedim ki verdiğiniz siteler sayesinde buldumda.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

üye olabiliyorsan Zamunda .nete üye ol ,oyunlar konusunda torrent siteleri içinde en iyilerden biri.Torrenten inen oyunlar genelde iso ve türevleri olduğu için bunları açacak programlara ihtiyacın var.Magic ISO Maker,PowerISO gibi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zamunda.net en iyilerinden biridir fakat üyelik alımları kapalı sanırsam.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?