Jump to content
  • Kayıt Ol

D.Gray Man

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

(düzenlendi)
D.Gray Man

TANITIM

19. YY sonlarında İngiltere sokaklarında garip olaylar olmaktadır.

Kont Millenium; Sevdiklerinin ölümlerinin acısına dayanamayanları, onları sevdikleri ile buluşturacağını vaat ederek kandıran millenium, onları aslında birer Akumaya yani silah olarak kullanabileceği birer şeytana dönüştürmektedir.

Allen Walker Onu büyüten Mananın ölümü kaldıramamış ve kont Millenium tarafından yıllar önce kandırılmış Olmasına rağmen hayatta kalmayı başarmış ama mana tarafından da lanetlenmiştir.

Artık tek bir şey için yaşamakta ve savaşmaktadır. Kont Millenium tarafından kandırılmış, acı içerisindeki ruhları kurtarmak ve bir gün mananın kendisi affetmesi.

Bu amaçla Bir Egzorsit olur ve Akumlara karşı savaşır..

"Egzorsitler; tanrı tarafından seçilmiş kişilerdir. Onlar karanlıkla kaplı olanları avlamak için yaşarlar" Ancak.. Bazen gerçekler göründüğünden çok daha acımasız olabilir..

KARAKTERLER

Allen Walker - Ana Karakter

Lavi - Ana Karakter

Yuu Kanda - Ana Karakter

Lenalee Lee - Ana Karakter

Tyki Mikk - Yardımcı Karakter

Road Kamelot - Yardımcı Karakter

Cross Marian - Yardımcı Karakter

28084.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Orijinal: D.Gray-man

İngilizce: D.Gray-man

Japonca: D.Gray-man

Diğer: D.Grey-man, D. Grayman, D. Gray-man

BİLGİ

Kategori: Manga

Cilt sayısı: Bilinmiyor

Bölüm sayısı: Bilinmiyor

Yayım: 31 May 2004 - ?

Dergi: Jump SQ.Crown

Eser: Katsura Hoshino (Hikâye & Çizim)

Türler: Aksiyon, Macera, Şeytanlar, Shounen, Süper Güç

İSTATİSTİKLER

Sıra: 248

Veriler 22 Aralık 2016 Perşembe günü 16:29 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 24

Düzenlendi: (Aurora Borealis)
Güncelleme
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

3

• gundamaster

2

• CHOBiTS

1

• Ryoko Yoichi

1

Sabırsızlıkla beklediğim bir bölümdü gerçi pek tatmin etmedi ama güzeldi. Neden bu kadar yavaş ilerliyor bu manga yaw.Yeni sezon işin 3-4 yıl bekliyecez gibi görünüyor.:neqoluyor:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2 ay oldu dimi önceki bölümle arasında? Mangakanın eli sakatmış. Çağırsın koşarak yardım etmeye gidelim.

Allen'ın konuşmaya başladığında kişiliğini bırakıp tamamen Mana gibi konuşması etkiledi biraz beni

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

2 ay sonrasında gelen sürükleyici ve bilgilendirici bir bölümdü 206.

Mana-Allen ilişkisi irdelendikçe daha neler çıkacak bakalım. Cross Marian'ın Allen'ın hikayesini her şeyiyle biliyor olmasını bekliyordum ve o nedenle onun gözünden de bu hikayenin nasıl şekillendiğini okumak isterim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Artık tanıtım içine yorum yapmıyorum keza yarım bırkatığım mangalar için yazdıklarımı okuduğumda (daha ilk ciltten) kendimi 3. kattan aşağı atmak istediğim anlar olmuştu zamanında :D

daa 206 ne zaman çıktı bee nerden okudun şimdi baktım daha 205 vardı bir çok yerde.. :S

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Bence devam eden serilerin yorumları tanıtımlar içine yapılmamalı zaten.

Mangaka bana özel yazıyor sağolsun aramızdaki ilişki iyidir de. D.Gray Man 206'dan okuman mümkün.

Extra hikaye olarakta geçiyor bu bölüm bazı sitelerde.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:) bakem o vakit geri kalan yorumun için sana özel yorum yapacam:sinsin:
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şu seri haftalığa dönse nolur artık ? Daha iyileşmedimi bu kadın ?

Zaten aylık çıkmasına rağmen 25-30 sayfa çıkıyor hiç çekilmiyor aylık.Geçen ay yaptığı gibi ara verince önceki bölümde ne olduğunu unutuyor insan.

Bölüme gelince ;

Mangaka dram olayını harbiden iyi kıvırıyor.Bu Flashbacklerden çok büyük beklentilerim var Neah , Mana , Allen hatta Cross'la ilgili.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Çooook güzel bir seri mangaka elini sakatlamasaydı animesi belki hala devam ediyor olucaktıki kesin ederdi diye tahmin ediyorum Konu karaterler olaylar okadar güzel gelişiyor vede beklenmedik şeyler oluyorki "yaw simdi su olur sonra bu olur kesin" gibisinden bişey diyemiyorsun kesinlikle. 1-2 yerde okuduğuma göre mangakanin el sakatliği baya ciddi oldugundan ve bu şekilde çizmeye alışıncaya kadar bu böle 1-1,5 ayda 1 bölüm furasıyla sürüp gidicek gibi görünüyor... Bari ayda 2 bölüm çıksa :qstress:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 7 ay sonra...

Yeni chapter'a az kaldı.

Link geri döndü, Allen Noah oluyor. Neler olacak merak ediyorummm. Merak merak merak.

Yalnız, Kanda Link'i görünce pek şaşırmış görünmedi. Bir şeyler mi biliyor acaba?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?