Jump to content
  • Kayıt Ol

Dinlediğiniz Müzik Türü??

RaiN

Önerilen İletiler

• İleti 68
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• spartiate

2

• SteamHive

2

• LuluNatu

2

• ReinXeed

2

Rock,J-Pop,Bide Home Made Kazoku dilniyorum sanırım rap yada hip-hop türü bi grup xD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rock & Metal dinliyorum ama daha çok sevdiğim şarkılar. Secret Garden'ı da çok severim mesela. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rap, Hip Hop, R&B, Rock, Elektronik

Aslında liste baya uzuyor :D Özet yapmak gerekirse çoğu türün önde gelen sanatçılarını takip ediyorum :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kaliteli müzik.

Yani hoşuma giden her şeyi dinlerim. Ama genellikle Alternatif ve Hard rock. Bazen metal de oluyor. Bunlara ağırlık verdiğimi saymazsak; Kaliteli müzik der geçerim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hoşuma ne giderse onu dinlerim fakat Türk Sanat müziği, Türk halk müziği dinlediğimi söyleyemem.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

klasik müzik dinlerim. Genelde barok dönem bestekarlarını severim.

gece dışarı çıktığım yerlerde de R&B çalan yerlere gitmeyi tercih ederim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Genelde alternative,indie ve rock dinlerim ama illa bu tarz dinlemeliyim diye de kendimi zorlamam.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kaliteli müzik.

+1. Ayrıca, iç titreten, tüyleri diken diken eden, sanki nefes almanı engelliyormuşçasına hissettiren müzikleri/şarkıları dinlerim. Tamam kastedilen "tür" bu değildi ama sadece bu şekilde açıklayabilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

doom metal, progressive rock/metal, psychedelic, post rock. bazen kelt müziği.

bu sınırlardan çıkmıyorum pek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Techno, Trance, House ve R&B dinlerim çoğunlukla. Fakat hoşuma gidipte farklı türler de dinlediğim oluyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben hep ortaya karışık yaparım :P

Eğlence mekanındaysam R&B tarzı müzik ilgimi çeker,çalışırken bir şeyler okurken ise nostalji (tabi ki de Muazzez Ersoy Nostali serisi değil :P) (70'ler,80'ler,90'lar ) dinlemeyi seviyorum,Türkçe müzik de ise Türk Sanat Müziği dinlemeyi seviyorum,Enya'yı ayrıca söylemek isterim ki kesinlikle dinlerken bana huzur veren müziklerimin ''As''ındandır...

Carlos Santana,Julio Iglesias ve de Enrique Iglesias.ı da ayrıca belirtmek isterim onların da yeri ayrıdır kesinlikle...

Pop,Blues,Jazz da dinlerim ayrıca ^_^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben rock dinleri klasik,J-Müzik(şu aralar favori daha çok anime ) :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

genelde heavy, progressive ve nu metal, arada da rock... ayrıca benim elimde pek olmasada arkadaş zorlamasıyla acid jazz ve country dinlemişliğim de var... ama en güzeli progressive, şaşmamak lazım:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bugün arkadaşımın zoruyla Maximum The Harmone dinledim Buikikaesu ti şarkının adı.Fena değildi.Artık koyu rock severim :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

RAP, Hardcore & horrorcore, death rap, R&B ve breakbeat. :smile:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Death Metal , Melodik death metal , 80's , klasik rock , rock , J-rock ^.^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bugün arkadaşımın zoruyla Maximum The Harmone dinledim Buikikaesu ti şarkının adı.Fena değildi.Artık koyu rock severim :D

Oi , oi.. Seni zorluyan arkadaşını tebrik ederim. xD ''What's up people?'' ve '' Zetsubou Billy'' zaten dinlemişsindir, malum animenin sayesinde, ondan sana başka şarkılar öneriyorum, yine aynı gruptan:

Koi No Mega Lover / Bikini Sports Ponchin / Minoreba Rock / Koi no Suuitto Kuso Meriken / Black Yen Power G-Man Spy

Bunları bi' dinle, yanlış yapmazsın. xD

Benim müzik zevkime gelince, nerdeyse herşeyi dinlerim ( Şu an ne dinliyorsunuz başlığındaki mesajlarımı takip ettiğiniz an fark edersiniz zaten ) , yeter ki kaliteli olsun klişesinden uzak değilim yani. xD Klişe ama doğru. Genel İngilizce band ve şarkıcıların dışında, Japon ve Kore müziğinede hayranlığım var. >.<

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

valaha full karışık turku pop rok metal yerlı yabancı farketmez ritim uyarsa tamamdır

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Heavy metal, power metal, progresif metal, 80ler hard rock, 80ler hair metal, klasik rock, klasik müzik -özellikle romantik dönem piyano eserleri- ve son zamanlarda biraz biraz caz ve blues.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hmm... Genelde dinlediğim tek tür Hardrock aslında. Hardcore de dinliyorum. Ama kafayı bozupta Trance de dinlediğim oluyor. Kafama göre takılıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beatles'ı bırakamıyorum :D(size ilk albümününü atacağım söz :D )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?