Jump to content
  • Kayıt Ol

Dinlediğiniz Müzik Türü??

RaiN

Önerilen İletiler

Kafama ne eserse onu dinliyorum kesin bi tür söylemem zor ama nanayı izledikden sonra nedense alternatif rock'a sardım (:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 68
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• spartiate

2

• SteamHive

2

• LuluNatu

2

• ReinXeed

2

Türkçe ve yabancı Rap, Rapcore, Nu-Metal

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

blues,jazz,soul,rnb hatta rap ve kafamı yormayacak rock şarkılarını severek dinlerim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Takıntım yoktur ancak seçiciyimdir. Genellikle klasik müzik,metal, etnik müzikler, ambient dinlerim ancak bunun dışında kaliteli,hoş bulduğum jazz ve soundtrackleride dinlerim...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben çoğunlukla Trance müzik dinliyorum. Şuan bilgisayarımda sadece Armin van Buuren den A State of Trance var. :D

Ama ailece otururken babam Türk Sanat Mûsikîsi sevdiği için ona uyup onu dinliyoruz. Ben de küçüklükten beri dinlediğim için alışmışım, o tarz müziği de çok seviyorum.

Metal ve türevleriye hiç geçinemem başımı ağrıtıyorlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Metal ve türevleriye hiç geçinemem başımı ağrıtıyorlar.

Aynen.Dinleyicilerine saygı duymakla birlikte nasıl oluyor da bu kadar gürültülü müzikleri dinleyip keyif alabiliyorlar merak da etmiyor değilim :]

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

benim için otobüste giderken alakamı kesssin dış dünyadan yeter

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aynen.Dinleyicilerine saygı duymakla birlikte nasıl oluyor da bu kadar gürültülü müzikleri dinleyip keyif alabiliyorlar merak da etmiyor değilim :]
Başlığa göz atınca dikkatimi çekti, cevaplamadan edemedim ((::

Kendi açımdan söyliyeyim, ben şarkıda genelde 1-2 enstrümana dikkat ederim diğerlerini duymam şarkı esnasında. Benim için bu tür şarkılarda bass gitar ve bateri (adam gibi çalınandan bahsediyorum) ön plandadır. Şarkıda sadece bunlara veririm kulağımı, o da güzel bir his veriyor bana. Yani olay gürültülü müzikten ibaret değil aslında, bir kere kaptırınca insan bir enstrümana kendisini, şarkı akıp gidiyor zaten. D:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bahsettiğin enstrümanların ikisi de ritm tutuyor bak. Melodi içermiyorlar. Dikkatimi çekti. Bence bir parçada melodi de en az ritim kadar önemli.

Tabi ki herkesin zevki farklıdır orasına birşey diyemem.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

metal müzikteki melodi gerçekten çok gelişmiş aslında ama... Ben de açıkçası metale gürültü diyenlerin asıl bunu yapabildiğini anlamıyorum xD ama her çeşit müzik dinlerim. müzik ruhun gıdasısır belli bir müzik dinlemem tıpkı bütün hayatım boyunca tek bir yemek yemeyeceğim gibi =)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bana her tür uygundur, bunu daha önce de demiştim de son zamanlarda şunu fark ettim; rapi daha uzun bir süre dinleyebiliyorum sıkılmadan. Samurai Champloo nun Hiji Suru Style ni sürekli dinlerim mesela indirdiğimin üstünden onca zaman geçmesine rağmen. Bu şarkı tam tarzımda bir rap :kalp:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

müzik konusunda nerdeyse her tür müziği (Rap,Eurodance,Techno,New Age,Rock,Classic vs....) dinleyebilirim fakat biraz seciciyim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Visual Kei, J-Rock, Heavy Metal, Nu-Metal, Rap.

Fakat bu aralar servis yüzünden yavaşça Serdar Ortaç'a doğru kayıyorum...

Allah sonumuzu hayretsin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Türkrock...

Genel olarak Manga,Duman,Ogün Sanlısoy,Kurban vb. gibi...

Animelerin de genellikle kapanış parçalarına bayılıorum...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

hım arabesk hariç her şeyi dinleyebilirim ama iş severek dinlemek derseniz değişiri rock,metal, akustik, enstrumantal, soul, blues, newage ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yakın zamana dek sadece Power Metal ve anime müzikleri dinlerim diye bir takıntım vardı, ancak niyeyse artık Blind Guardian'ı, Nightwish'ı sıkmaya başladı; dinleyecek bir şey bulamıyorum. Yeniden Strapping Young Lad'e dönme zamanı geldi mi yoksa :pirate:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

belki tuhaf gelicek ama

rap ve türkü dinlerim ben..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

belki tuhaf gelicek ama

rap ve türkü dinlerim ben..

neden tuhaf gelsinki :) renkler zevkler tartışılmaz sen severek dinliyorsan problem yok ;)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

dinledigim müzik tarzı rap ayryetten rap yazabiliyorum bu sayede kendimi rap ci ilan edeyorum =)=)=):gul gul:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Melodisi kulağıma hoş gelen, müzik türü fazla ayırt etmeden daha çok slow olmak üzere her türü dinleyebilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?