Jump to content
  • Kayıt Ol

Jikad - Temmuz ayı anime buluşması [Udon ve Ramen]

rocker_tr

Önerilen İletiler

Merhaba;

Derneğimiz ve diğer kurum/kuruluşlarca önümüzdeki günlerde yapılacak Japonya paydasındaki etkinlikler hakkındaki duyurumuzu

incelemenizi rica eder; katkı, katılım ve önerileriniz için şimdiden teşekkür ederiz.

JİKAD Derneği

* 9 Temmuz Cumartesi günü Anime Kulubu Sezon Finali - Dernek Merkezinde saat 15:30'da başlayacak.

http://www.facebook.com/event.php?eid=118230441601762#!/event.php?eid=118230441601762 adresinde etkinlik hk. bilgiye ulaşabilirsiniz.

* Seferihisar Belediyesi tsunamiden zarar gören Japon Çocuklarına ev sahipliği yapacak.

Aşağıda bu program hk. detaylı bilgi yeralıyor.Program kapsamında yapılacak etkinliklere katılmak isteyen arkadaşlarımızın e-mail(bizimlejaponya@gmail adresine) ile bilgi vermesini rica ederiz. Ayrıca JIKAD olarak çocuklar ile birlikte yapabileceğimiz etkinlik önerinizi de bildirebilirsiniz.

Seferihisar Belediyesine bu programın için olabildiğince destek vermekten mutluluk duyacağız.

* 6 .İzmir Go Turnuvasına katılan JİKAD Go Kulübüne Teşekkürlerimiz.

Sayın Sümeyye Topaloğlu ve Sayın İbrahim Erol'un başlattığı ve Goizm'den arkadaşlarımızında desteklediği Kulübümüz çalışmalarına her perşembe ve pazar günü devam etti. 6 İzmir Go Turnuvasında takım olarak katıldık. Başarılı geçen müsabakalardan sonra aldıkları başarı ödüllerini, 9 Temmuzda yapılacak Anime kulubü toplantısında kutlayacağız. Siz de davetlisiniz.

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/18165751.asp

9261.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 5
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• rocker_tr

3

• Squaw

1

• painscream

1

• Ryuga

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Vay be gerçekten güzel olacak gibi duruyor. İzmir'de oturuyor olmama rağmen katılamayacağım sanırım. Katılacak arkadaşlara iyi eğlenceler diliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk mesaj editlenmiş. Yeni metin girilmiştir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O derneği basacağım bir gün Turan,söyle ordakilere bunu tamam mı? :P

Nedense ben İzmir'de değilken nerde güzel etkinlikler var,onu yapıyorlar hemen.Bana garezleri var sanki,bir dahaki film festivalinde elimize tutuşturuyorlar ya hani festival atkinliği hakkında bir anket,anketteki ''Önerileriniz'' kısmına içimdekileri dökeceğim bir güzel,sonra da beni o etkinlikten bile uzaklaştıracaklar :D

Çok güzel etkinlikler yapılıyor,İzmir'de olsaydım bunu da kaçırmazdım,bu sene zaten çoğu etkinliğe katılamadım,artık benim yerime de tadını çıkarırsın Turan,size iyi eğlenceler tanıdıklara da selamlar ;)

Bir de söylemeden geçemeyeceğim,afiş için seçilen resim baya hoş olmuş.Cosplay iştahını kabartıyor insanın,Naruto ve Kakashi bu kadar mı güzel tasarlanır? :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ayın 9unda değil de 1-2 hafta sonra olsaydı gelme ihtimalim olurdu. Güzel bir etkinlik olacak gibi. Gideceklere iyi eğlenceler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O derneği basacağım bir gün Turan,söyle ordakilere bunu tamam mı? :P

Nedense ben İzmir'de değilken nerde güzel etkinlikler var,onu yapıyorlar hemen.Bana garezleri var sanki,bir dahaki film festivalinde elimize tutuşturuyorlar ya hani festival atkinliği hakkında bir anket,anketteki ''Önerileriniz'' kısmına içimdekileri dökeceğim bir güzel,sonra da beni o etkinlikten bile uzaklaştıracaklar :D

Çok güzel etkinlikler yapılıyor,İzmir'de olsaydım bunu da kaçırmazdım,bu sene zaten çoğu etkinliğe katılamadım,artık benim yerime de tadını çıkarırsın Turan,size iyi eğlenceler tanıdıklara da selamlar ;)

Bir de söylemeden geçemeyeceğim,afiş için seçilen resim baya hoş olmuş.Cosplay iştahını kabartıyor insanın,Naruto ve Kakashi bu kadar mı güzel tasarlanır? :)

Ramenleri götürecez orada... :okq: Umarım ilerde yapılacak etkinliklere katılmaya başlarsın. :)

Ayın 9unda değil de 1-2 hafta sonra olsaydı gelme ihtimalim olurdu. Güzel bir etkinlik olacak gibi. Gideceklere iyi eğlenceler.

Kısmet değilmiş. Bir dahakine artık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?