Jump to content
  • Kayıt Ol

Saki TV 2

CHOBiTS

Önerilen İletiler

[bimgx=600]http://i1107.hizliresim.com/2011/7/6/2877.jpg[/bimgx]

Kesin bir tarih belli olmamakla birlikte büyük ihtimal 2012' de yayınlanacaktır.Şahsen ilk sezon ilk bölümünü izleyip bırakmıştım.Devam etme imkanımda olmadı.Türlerini okul, komedi, oyun ve günlük yaşam diye sınıflandırabiliriz.Orjinal mangasında ecchide ağırlıklı yer alırken ilk sezon animede buna pek yer verilmemişti. Bakarsınız fazla tutulmayan bu yapıma ikinci sezonda ecchiyide eklerler.

Konu: Miyanaga Saki Mahjong�'dan hoşlanmayan bir birinci sınıf öğrencisidir. Çocukluğundan beri her yılbaşı hediyesi parasını ailesinin mahjong oyununda kaybetmiştir.

Oyunu kazanırsa ailesi üzülecek, kaybederse de parası gidecektir. Sonuçta puanının her zaman artı/eksi sıfır kalacağı şekilde oynadığı bir yol geliştirir: Kazanacak kadar iyi değil ama kaybedecek kadar da kötü değil.

Okulda ise eski bir arkadaşı tarafından mahjong kulübüne sürüklenen Saki, sevmediği halde ustalaştığı bu oyunun kulübünün de artık bir üyesidir.

Yukardaki tanıtım www.anime.gen.tr' den alıntıdır.

http://myanimelist.net/anime/10884/Saki_2

İlk sezon indirme linki

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

2

• DevilRanger

1

• LQFT

1

• ergenc

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Hımm Güzel gibi geldi aslında bana :) 1. sezonu indirip bakmak lazım bi ^^ Paylaşım için teşekkürler :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ilginç bir yapıma benziyor! ama 1. sezonu izlemeden iki olmaz

o nedenle arkadaşım 1 sezonu nereden bula bilirim yardımcı olursan sevinirim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk mesaj spoiler içinde ilk sezon torent linki var.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yanlış hatırlamıyorsam 1.sezonun ilk 2 bölümü türkçe çevirilmişti.:dft005:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk sezonu izlemiştim.

- Mahjong gibi bir oyunu anlatırken eğlenceli kılmak adına insanüstü güç gösterisi kullanan oyunları baya hoşuma gitmişti.

- Bir ufak uyarı: İki kızın arkadaşlığı biraz sizi rahatsız edebilir.

İlk sezonda denildiği gibi echi yok gibiydi. Olan sahnelere de iki elinizin parmakları fazla bile gelir.:qyuz kizarma:

Finalinden sonra devam etmesi gereken bir seri olduğu belliydi. Ama neden bu kadar geciktirdikleri ise ayrı. Gerçi bu durumda çok anime var ya, neyse...

Eğer biraz eğlence, biraz da oyun konulu anim istiyorsanız fena seçim değil.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dört gözle beklediğim bir anime idi. İyi ki de animesinin yapılmasına izin verilmiş. Ayrıca bence

iki kız arasındaki ilişki kesinlikle Shoujo Ai değildi bana göre. Gayet dostluğunda pekala çok fazla samimi olabileceğini gösteriyor. Yani rahatsız edici bir tarafı yoktu kendi açımdan...

:qtehlikeli:

Yapıldığı ilk gün izleyecem ama meraktan ölmemek için artık mangadan takip ederim... :D hihihihi :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk sezonu çevrilse oldukça güzel olurdu. İkinci sezonuda haftalık olarak verilebilirdi böylece.:qaglayacak:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Karakter tasarımları güzelmiş ama çevirisi yok. Birinin el atacağına inanıyorum ama :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?