Jump to content
  • Kayıt Ol

Nae meorisokui jiwoogae

SPAWN-TheUndead

Önerilen İletiler

Nae meorisokui jiwoogae/A Moment To Remember

Yömetmen:John H. Lee

Yazar:Yeong-ha Kim

Vizyon Tarihi: 5 Kasım 2004

Oyuncular

Woo-sung Jung

Ye-jin Son

Jong-hak Baek

Sun-jin Lee

Sang-gyu Park

Konusu:

2001 yapımı Japon dizisi temel alınarak çevirilen 2004 yapımı Kore Filmi. 5 Kasım 2004'de gösterime girdi.

Film Su-Jin'in sevgilisi tarafından istasyonda ekilmesiyle başlıyor. Patronuyla uzaklara kaçma planları suya düşen Su-Jin'in bu davranışı ailesine ve en çok da kendisine zarar veriyor. Unutkan karakterimiz bir gün markette çantasını ve aldığı kolayı unuttuğunu farkedip markete geri döndüğünde, marketten çıkan bir müşterinin kendi kolasını yürüttüğünü görerek ilginç bir harekette bulunuyor.. sonradan hatasını fark etse de geç kalıyor. Daha sonra bu kişinin (Cheol-su) babasının yanında çalışan adamlarından biri olduğunu öğreniyor ve özellikle bir iş için babasından yardım istemesi ve babasının o iş için Cheol-su' yu göndermesiyle...işte Bundan sonra Jung Woo Sung' ın karizması başlıyor.

3 yıl önce izlediğim ve hâlâ aklımda yer tutan çok güzel bir film. Fedakârlık, gerçek sevgi temasını başarıyla işlemeyi başarmış bir yapım. Şiddetle tavsiye edilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
  • İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Sephiroth

1

• SPAWN-TheUndead

1

• Luna

1

• elfen

1

İzlediğim hemen hemen çoğu benzer filmden etkilenmeme rağmen bu fimden etkilenmeyi başaramadım. Ama şunu söylemeliyim ki oyunculuk gerçekten muazzam. Jung Woo Sung'un karizması tartışılmaz, saygılar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 6 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

başta klasik dramalardan demiştim izlerken ama etkileyici sahneler var özellikle Jung Woo Sung'un yerine koyduğunuzda kendinizi iyi bi drama gerçekten (;

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 7 ay sonra...

ağlaya ağlaya harap olduğum film. izleyeli baya oluyo ama hala aklımda her karesi. herkesin mutlaka izlemesi gereken kore yapımından biri.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

En ufak romantizme ağlayan ben herkesinm ağladığı şu filmde bi damla ağlayamadım. Duygularıma şaşıyorum :gul gul:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Allahımmmmm beni benden etmişti bu film ...Drama filmlerine ilk bu filmle başlamıştım. Muhteşemdi..Günümüzde böyle bir eş varmıdır bilemiyorum ama Ali trn'ın bu filmi izlemesini isterdim şahsen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?