Jump to content
  • Kayıt Ol

Nogizaka Haruka no Himitsu 3

Squaw

Önerilen İletiler

MyAnime List sitesinde güncellemeye girdiğimde şan eseri olarak 3. yapımın geleceğiyle ilgili bir sayfasına denk geldim ve paylaşayım istedim.Verilen bilgiler içersinde Novel'ına sadık kalacağı da eklenmiş.Böylece serinin Novel uyarlaması olduğunu da öğrenmiş olduk,bilmiyordum.Neyse 3. yapımı -şimdilik normal bir gidişat izlediğim için- izler miyim izlemez miyim bilemiyorum ama severlerini haberdar etmek istedim :D

Yukarıda verilen bilgi (tarihi bile eklenmemiş) dışında pek bir bilgi yok.Yakın zamanda o bilgiler de eklenir diye düşünüyorum ;)

Kaynak:

MyAnime List

Konuya Dair Olan Forum Paylaşımı:

MyAnime List Forum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Squaw

2

• CHOBiTS

1

• DevilRanger

1

• LQFT

1

Vayyy çok güzel bilgi :D Sabırsızlıkla 3. sezonu bekliyorum umarım en yakın zamanda çıkar :D Paylaşım için teşekkürler :okq:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Başroldeki erkeği değiştirsinler izlerim.Harem serilerinde gözlüklü yada uyuz tipli erkek jönlere dayanamıyorum.Herkeste bu uyuz tipe aşık oluyorya gelde sinir olma.Kaicho Maid Sama,D-Grayman ya da Code Geass tarzı karakterler olması lazım.Madem erkekleri böyle seçiyorsun kızlarıda böyle seçseler ya farklı yaş, ölçü ve karakterde rengarenk güzel kızlar oluyor. Örneğin; Love Hina, B Gata H Kei gibi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@chobits

Ne ettin sen ya? Usui Takumi'ler çoğalmamalı. Nesli tüketilmeli bunların. Sonra 1 yıl herkesin avatarında görmeyelim :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@chobits

Ne ettin sen ya? Usui Takumi'ler çoğalmamalı. Nesli tüketilmeli bunların. Sonra 1 yıl herkesin avatarında görmeyelim :D

Hala gülüyorum :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Başroldeki erkeği değiştirsinler izlerim.Harem serilerinde gözlüklü yada uyuz tipli erkek jönlere dayanamıyorum.Herkeste bu uyuz tipe aşık oluyorya gelde sinir olma.Kaicho Maid Sama,D-Grayman ya da Code Geass tarzı karakterler olması lazım.Madem erkekleri böyle seçiyorsun kızlarıda böyle seçseler ya farklı yaş, ölçü ve karakterde rengarenk güzel kızlar oluyor. Örneğin; Love Hina, B Gata H Kei gibi

Aynen,halbuki ana karakter elemanın uyurken gözlüksüz hali gayet iyiydi de ben asıl bu tip yapımlarda,şu birbirlerine açılamama durumlarına uyuzum.Üstelik kızın annesi bile onaylamış durumu,sen hala yerinde sayıp masum çocuk modundasın meruüzik dinle

Seride benim favorim şu otaku olup da her yerden çıkan eleman yok mu?Ona bayılıyorum ben,onun sahneleri neden bu kadar az? qnoluyo

Bu animelerde farkettim de gözlüklü tipleri iki uç noktaya veriyorlar,ya çok saftirik olup etrafı taş gibi hatunlarla dolu oluyor ya da çok sinsi olup da her taşın altından onlar çıkıyor,bir de şu gözlüklerini parmakla ileri itiyorlar ya,işte ben o an animeden kopuyorum :006:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Birincisini daha yeni izledim, paylaşım için teşekkürler, iyi oldu bu haber:962129: Bu arada aklıma geldi de; Usui' nin gözlüklü hali de fena değildi hani :parla:

Şekil-a:

58d2b.gif

tumblr_l8upq2YSvp1qcircgo1_1280.png?AWSAccessKeyId=AKIAJ6IHWSU3BX3X7X3Q&Expires=1311142109&Signature=NWA58u%2BL85ifdJld%2B3k1vALCno4%3D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

çok güzel bir haber :D inş yakın bir zamandadır merakla bekliyorum:D bu bilgi paylaşımı için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 11 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?