Jump to content
  • Kayıt Ol

Holy Knight

CHOBiTS

Önerilen İletiler

[bimgx=600]http://www.animenation.net/blog/wp-content/uploads/2011/07/Holy_Knight_anime_announcement.jpg[/bimgx]

Myanimelistte dolaşırken bulduğum haberi paylaşayım dedim.Vampir türünü sevmesemde sevenleri çok.Bakalım bu nasıl olacak.

Konu:Mizumura Shinta sıradan bir bir lisans öğrencisidir.Shinta bir gün Romanya'dan gelen transfer öğrenci Kishimoto Lilith ile karşılaşır. Lilith aslında yarı insan yarıda vampirdir.Shinta, lilith sayesinde kendisinin bugüne kadar hiç bilmediği aile sırlarını öğrenecektir. Aslında o Vampir avcısı Romuald Ailesinin son varisidir.

Konu klişe gelsede çizimleri ve karakterleri güzel geldi.Ben izlemeyi düşünüyorum.

Holy Knight official website

Cover of Holy Knight novel vol.1

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=8541

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 8
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

2

• yuuki cross

1

• blackgod

1

• PaarthurnaX

1

Konusunun nasıl olduğunu pek anlamasam da yine de güzel duruyor. Çizimler güzel duruyor. Umarım efektleri de aynı şekilde yaparlar da ağızda tat bırakacak bir yapım olur.

Teşekkürler haber için

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Haber için saol Chobits:D Ecchi galiba araya shoujo katarlarsa izlerim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Haber için saol Chobits:D Ecchi galiba araya shoujo katarlarsa izlerim

Karakterlere bakınca adam akıllı tek erkek karakter var.Karakterlerin ikiside hayvan zaten.Harem olduğu ap açık ortada, ecchide olma ihtimali yüksek duruyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:okugf:Kapışacaklarsa:qgel: ve :ssok::okq:kapışmları süperse izlemeye değer diye düşünüyorum:qtehlikeli::parla:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel gibi görünüyor şimdilik :) Paylaşım için teşekkürler :D Vampir türünde animeleri severim genelde, içinde az biraz Ecchi de varsa kesin izlerim diye düşünüyorum :qzirvede:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel bir şeye benziyor. Resim biraz Gantz'ın çizimlerine benziyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çizimleri güzele benziyor ama konu acayip klişeymiş bence ama izleyip de görmek lazım tabi:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?