Jump to content
  • Kayıt Ol

Amy Winehouse Evinde Ölü Bulundu!

gundamaster

Önerilen İletiler

gundamaster

Soul ve caz müziğinin önde gelen seslerinden biri olarak kabul edilen 27 yaşındaki Amy Winehouse, Londra'nın kuzeyindeki evinde ölü olarak bulundu!

Alkol ve uyuşturucu bağımlısı olarak bilinen sanatçının ölümü Londra polisi tarafından doğrulanırken, ölüm nedeninin ne olduğu henüz açıklanmadı.

Hayat bu, herkes bir şekilde son nefesini verecek fakat bu kadar genç yaşta ve başarılı iken hayata gözleri yummakta çok acı.

Kaynak:Milliyet Haber

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 11
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Luna

2

• necromancer

2

• gundamaster

1

• Aurora Borealis

1

şok.... toprağı bol olsun ne diyim .. daha demin dinliyordum dumur oldum...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Biz de az önce ablamla daha klibini izlerken dedikodusunu yapıyorduk :S ''Hızlı yaşa genç öl'' prensibinin önde gidenlerindendi diye düşünüyorum çünkü kendini yıpratacak birçok şeyi hayatına sokabilecek kadar çılgın bir kişiydi.Müzikal açıdan konuşmak gerekirse,ortaya çıkardığı işlerin hakkı yenmeyecek türde başarılıydı.Kişilik olarak pek beğenmesem de müziğini takdir ederdim ve dinlediğim birkaç şarkısı da mevcuttu,hatta Mad Men ile kulaklarıma tırmanan ''You Know I'm No Good'' şarkısını hep dilime dolar dururum,bu şarkısını çok da severim zaten.

Ne diyelim yakınımız da olsa uzaktan bildiğimiz aşina olduğumuz biri de olsa diyebileceğimiz en önemli cümle de bellidir zaten;''Allah rahmet eylesin!'' Bu tip ansızın gelen haberler için de worless'ın en çok yakışan kelimesiyle,insan gerçekten de 'dumur' oluyor,şu an ben de dumur olmuş şekildeyim...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Allah rahmet eylesin, sabah izledim haberlerde ve çok üzüldüm.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kendilerine bunu yapanlara üzülemiyorum. Ancak ailesine üzülürüm.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bugün gazetelerin internet siteleri, Amy Winehouse'un ölümü ve ardından yapılan yorumlarla doludu. Falan ünlü, twiter sayfasında Amy için şunları söyledi, hayranları yasta, bakın filan köşe yazarı Winehouse için neler dedi tarzında yazılar. Açıkcası Allah'ın keş karısının geberip gitmesi zerre kadar umrumda değil. Çünkü bugün hiçbir haber aşağıdaki kadar yüreğimi parçalamadı.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/18327382.asp?gid=381

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

aşırı alkol vs.. kullanan biriydi oyüzden şaşırmadım ölümüne

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

27 oalaolaaolala kadın efsane oldu, caz müzik sevmem ama bir iki şarkısını dinlemişliğim vardır

aşırı alkol vs.. kullanan biriydi oyüzden şaşırmadım ölümüne

aynen:birsey gelmez:gj

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

insan ırkı olarak en iyi yaptığımız şey kendimize zarar vermek.. heleki uğruna mücadele edicek birşeyimiz yoksa

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tanımam işin açıkçası.Müziklerini de bilinçli dinlemişliğim yoktur.Herkesin görüşü ve hayatı kendinedir.Bu bayandan daha önemli kişiler var dünyada ,bilim adamları,düşünürler ,görünen odur ki bu kadın kadar değer verilmiyorlar.Bana bakan tarafı da budur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?