Jump to content
  • Kayıt Ol

Underworld filmlerinin Blu Ray'lerinde Anime sidestory'leri

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

UnderWorld2Poster2.jpg

Underworld'un Ocak ayında vizyona girecek 4. filmi Underworld: Awakening öncesi yönetmen Len Wiseman, halen sürmekte olan Comic Con fuarında ileriki aylarda çıkacak Underworld Üçlemesi Blu Ray'lerinde Bonus Disc olarak filmlerin öncesinde ve sonrasında geçen zaman aralığında neler olduğunu anlatmak için kısa Anime bölümleri hazırlanıp ekleneceğini söyledi. Öte yandan bu kısa Anime'ler için hangi Anime stüdyosu ile çalışılacağı şu an için belli değil.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 3
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

2

• yuuki cross

1

• darkness167

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Haber için teşekkürler Akuma_Blade ...Side story deyince Animatrix geldi Wachowski kardeşler her bölüm için farklı bir stüdyo ile çalışmıştı acaba benzer bir teknik mi kullanacaklar açıkçası merak ediyorum:parla:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dürüst olmak gerekirse vampir konseptini gotik antipatimden dolayı sevmem hem de hiç. Fakat Moonchild ve Van Hellsing filmleri ile Blade ve Underworld serilerinin ilk iki filmini oldukça çok sevmiştim. Sağlam bir stüdyo ile çalışılırsa izlemek için sabırsızlanacağım ama Animatrix'deki gibi bölümler arası çizim ve tarz farkları fazla olmazsa ayrıca tercih sebebim olacaktır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

ilk 3 filmini severek izlediğim bu filmin 4 cüsünü merakla bekliyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?