Jump to content
  • Kayıt Ol

7 Ağustos 2011 - Mecidiyeköy buluşması

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

Fazla yazacak birşey yok aslında. Saat 11.00'den itibaren Cevahir AVM'nin önünde buluşma var. Facebook'dan copy / paste:

Format şu: Animeciler, Cosplaycilere karşı!

Tamam şimdi animeciler siz dvd leri getiriyorsunuz böle, uçları sivriltilmiş, cd kalemleri fln bolca getirin, cephane sıkıntısı olmasın u.u ... böle domo-kun bombaları fln.

Cosplay ciler siz de en baba kostümleri böyle kuşanın hacı, hah, böle artık katana mı olur, mızrak mı olur, balta, tırpan fln allah ne verdiyse çalakaşık girişiyoruz u.u

ŞAKA LAN! Şimdi hepsini unutun. u.u

Olay şu: Cevahir in sol yan tarafındaki alanlarda takılıyoruz.. Orası geniş, oturcak yer bol, fotoğraf çekimi için uygun ve gündüz saatlerinde de serin olan bir yer ^^ anime cosplay sohbetleri, efendim anime takasları, poster neyin getirin işte, projelerinizi, çevirilerinizi anlatın, tanışın kaynaşın paylaşın işte aq. öhöhöm aq yok u.u neyse

Bana oruç demeyin! BANA ORUÇ DEMEYİN! yeter u.u

Bak aşağıda anlattım bir iletide yorum ile yine özetleyeyim, oruç bir engel değil, bir ruh terbiye fırsatı, hayata yönelik bir güzelliktir. Bir tattır, ibadettir yahu! Tutup da oruç varken evde durulur, yemek yenecek yere gidilmez, gruptan biri yiyecek-içecek bişi almış gelmiş garip üzerine üzerine "höykürülür!" gibi şeyler duymayayım. hepimiz akıllı uslu bilinçli insanlarız zannediyorum ^^ acıkan yemeğini yemekte özgürdür, biz hep alanda takılacağız, kaçmayacağız bi yere ^^

Ve ve ve sevgili ortağım (MERT!)'in herkesin kafasında yanlış fikirler uyanmasına sebep olmasına neden olan tanıtımının aksine, kostüm zorunlu fln değildir! göstermek paylaşmak istediğiniz, yeni aldığınız, yeni yaptığınız bir kıyafet bir aksesuar varsa getirmekte özgürsünüz ^^ fakat full kostüm olayına girip "HÖÖÖRREEGGG ben shinigamiyim, polisten mi korkcam amk!?" olaylarına girişirsek o dakkada grupça elemanı satarız, bilinsin u.u

biz daha önce kostümle cevahirde dolandık çok, hiçbir sorun çıkmaz, hatta sevimli tepkiler alırsınız, hoş anılarınız olur ^^

Evet.. saat meselesi: geç gelin sorun değil ^^ erken gelenlerle süper fotolar çekincez kıskanın nanik!

buluşma noktası da: Cevahir'in yemek katındaki teknosa kapısıdır efendim :3 klimalardan mümkün olduğunca yararlanma isteği :3

Herkesi bekleriz. tanıtım: Sensee!

detaylar : http://www.facebook.com/event.php?eid=268028183214120

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 7
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• hione

2

• Akuma_Blade

2

• hell_wa

2

• SPAWN-TheUndead

1

En Çok Yazanlar

genç olmak böle bişi olsa gerek , yazının her kelimesinden gençlik fışkırıyor resmen ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

AMT'den pek kimseyi göremedim. Kitle genelde 20 yaş altıydı ve çok da fazla zevk alamadım. Gerçi en azından sıkılmadım da. En azından sosyalleşebileceğim birkaç kişi ile tanışabildim. Sonuç olarak konuşabilecek birileri olacaksa böyle etkinliklerin çoğalması lazım.

252195_10150282077838749_639143748_7790851_2873745_n.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

biraz geç haber verdin sende ama , buluşma 7 ağustos günüydü ben forum başlığını 7 ağustos günü gece saatlerinde gördüm , bir anda çıka gelen bir buluşmaya katılmak birçok kişi için zor olsa gerek , bilmiyorum bunun haricinde bi yerde de duyruldumu bu buluşma ama ben burda senin yazını okuduktan sonra haberim oldu, gerçi eğer dediğin gibiyse katılmamak yerinde olmuş o kadar genç kitlenin yanında kendimizi yabancı hissederdik herhalde, isabet olmuş bi açıdan da geç haberimiz olması, eee atalar boşa dememiş her şeyde bi hayır vardır die :D ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

AMT'den pek kimseyi göremedim. Kitle genelde 20 yaş altıydı ve çok da fazla zevk alamadım. Gerçi en azından sıkılmadım da. En azından sosyalleşebileceğim birkaç kişi ile tanışabildim. Sonuç olarak konuşabilecek birileri olacaksa böyle etkinliklerin çoğalması lazım.

252195_10150282077838749_639143748_7790851_2873745_n.jpg

Mekanda eğer ota b.ka bağıran, salya sümük zombi taklidi yapan:qhipnoz:, kıvırcık saçlı, sakallı, yeşil tişörtlü, ordan oraya durmadan zıplayan, küçücük bir çocuğun peşinden "Beyiiiğnn", "Otakulara Özgürlük!" diye bağıran bir humanoid gördüysen o benimdir bro...

Diğer bir değişle; Serhatus denilen yaratığım ben...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ramazan günüde olması kişi sayısını düşürmüştür. Yoksa biz etkinlikleri kaçırır mıyız. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?