Jump to content
  • Kayıt Ol

İndirme bölümümüze "Live Action" kısmı da eklensin.

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

http://www.animemangatr.com/forum/#indirme-bolumu altındaki Anime ve Manga'ya ek olarak bir de Live Action bölümü açılsın. Bu bölümde sadece ve sadece Japon orijinli yapımlardan yapılan Live Action uyarlamaları olmak üzere (yani normal G. Kore dizileri filan değil) paylaşımlar yapılsın. Yararlı olacağını düşünüyorum.

Live Action uyarlaması olmayan Uzakdoğu filmleri ve dizileri için de http://www.animemangatr.com/forum/uzakdogu-filmleri-ve-dizileri/ konusu altına bir bölüm ayarlanabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 10
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

2

• Shiniori

2

• bedifeci

1

• özz

1

En Çok Yazanlar

Bence de açılsın tabi ama böyle bir bölüm açılacaksa neden Japon ve diğerlerini ayıralım anlamadım. Hepsi Live Action olmayacak mı en nihayetinde?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Japon ve diğerleri değil. Uyarlama olanlar ve olmayanlar dedim. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Olabilirde ,belli zamandır,sitede teknik bir sıkıntı var yeni katagori açamıyoruz ,nedenini daha çözemedik dersek yeridir.Bu sıkntıyı bir şekilde giderebilirsek, başka katogorilerde açmayı planlıyoruz.Planlarımızı içinde var.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok güzel olur. Hatta Live-Action çevirileride yaparız site için activitelerimizle!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Umarım sorun(lar) en kısa sürede hallolur, ben de güzel olur diye düşünüyorum, iyi fikir(:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@shiniori

atmadan önce üstteki mesajı da okusaydın keşke. Sorun olduğu ve sorun hallolunca bu isteğin de yerine getirileceği yazıyor. Lütfen şu okuma alışkanlığını edinelim artık! wew445

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Olabilirde ,belli zamandır,sitede teknik bir sıkıntı var yeni katagori açamıyoruz ,nedenini daha çözemedik dersek yeridir.Bu sıkntıyı bir şekilde giderebilirsek, başka katogorilerde açmayı planlıyoruz.Planlarımızı içinde var.

açamazsınız tabi sık sık database yedekleri alıyorsunuz ve geri yüklüyorsunuz buda zamanla sitede az çok hata verme imkanı sağlıyor 4 senedir vb kullanıyorum bugüne kadar 2 kez yedek alıp yükledim. size tavsiyem sitenizin yedeğini fazla yüklemeyin gereksiz eklentileri silin bence çok kasmalar yaşanıyor sitede örnek olarak herhangi bir konuya tıkladığımda sayfa yukarı aşağıya iniyor bekliyor ortalama 8 saniye sonra giriyor buda eklentilerden kaynaklanıyor ve databaseyi yoruyor. vbulletin seçeneklerden ayarları düzeltmeniz gerekiyor isterseniz size yardımcı olabilirim bana yetki verin admincp den ayarlamaları yapayım kasılmaları gidereyim. yada size kendi admincp den vbulletin seçeneklerinden tüm ayarların resimlerini çekip vereyim size hangisi uygunsa sizin için.

@shiniori

atmadan önce üstteki mesajı da okusaydın keşke. Sorun olduğu ve sorun hallolunca bu isteğin de yerine getirileceği yazıyor. Lütfen şu okuma alışkanlığını edinelim artık! wew445

Konulardaki mesajları kolay kolay okumam sadece dikkatimi çeken konulara bakarım.

genellikle paylaşım yaparım uyarı için saol :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?