Jump to content
  • Kayıt Ol

N'aptınız la üniversiteyi?

antioksidan

Önerilen İletiler

Bu sene sınava giren AMT sevgi pıtırcıkları,

Nedir sonuç? Utanmayın, yazın. Ben bu seneki 2. denememde Marmara Üniversitesi Mütercim Tercümanlık Almanca kazandım. 2. tercihimdi. İtalyanca olsaydı daha mutlu olurdum ama Almanca da iyidir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 15
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• yuuki_cross

3

• spartiate

2

• kanade

2

• antioksidan

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Ben ilk kez girmiştim sınava bu yıl. 2 tercih yapmıştım. 2side tutmadı.:000200690jk0xd:ah ftredr535:sok aglama:tertewAntioksidan hayırlı olsun bu arada.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İki sene oldu hala Yıldız Teknik - Makine Müh. devam :D Okan hayırlı olsun, İstanbulda görüşürüz artık. wolcrow sen de sıkma canını, bir sene daha okursun, ekmek elden su gölden ne güzel işte :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hadi herkes yazsın bakalım, izmire gelen var mı görelim... (bu arada hayırlı olsun antioksidan)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

üniversiteye yeni giren üyeleri düşündükçe yaşlandığımı hissediyorum benim okul bitti bu yıl :D tebrikler antioksidan :D sende hiç üzülme wolcrow ikinci yılında daha iyi hazırlanırsın

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kazananları şimdiden tebrik ederim... Kazanamayanlar da üzülmesin ben 5 sene sonra girdim ünv ye :D... azimle denedim kihkihkih...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

üniversiteye yeni giren üyeleri düşündükçe yaşlandığımı hissediyorum benim okul bitti bu yıl :D tebrikler antioksidan :D sende hiç üzülme wolcrow ikinci yılında daha iyi hazırlanırsın

yaş ve yaşlanma konusuna girmeyelim canım üniyi bitirdiğim sene bile çok iyiydi zira bugünü düşündüğümüzde wew445

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yaşlandığımı hissediyorum diyemem, herkesin üniversiteyi kazandığı yaşta -çeşitli nedenlerle- ben 4 senelik üniversitemi bitiricem ama ruhen kendimi gençlikten kopmuş gibi görüyorum xD herkes böyle taze taze uni. heycanı yaşıo fln hey gidi günler :D artık farkı senelerce kpss de sürünerek kapatıcam sanırım xD

Kazananlara hayırlı olsun :3 Kazanamayanlar da kendisini 300. kattan atsın demiycem boşverin sadece :3

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Utanıyorumah ftredr535

ben bu yıl tekrar deyiyecem ,puanımbelli yerlere yetiyordu fakat kendi şehrim için yeterli değildi(4 yıllıklar):aglama3: Puan kırmasınlar diye tercih bile yapmadım....:/ bu yıl yine dershaneyle içlidışlı olucam:(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yaş ve yaşlanma konusuna girmeyelim canım üniyi bitirdiğim sene bile çok iyiydi zira bugünü düşündüğümüzde wew445

üniversiteyi bitirdiğimde, şu andaki üyelerimizden daha doğmamış olanlar var; sözün bittiği yerdeyim (bedi, beyaz; bıyık altından gülmeyin en küçüğünüz benim :P)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sparti 6 yaş genç gösteriosun canım bence susmalısın xD Yaşlılık sana sadece tarih üzerinde işliyor xD

edit: yuuki eger okurken gırdıysen zaten okulla dershaneyı bır arada yurutmek hep zordur. Eminim sadece kendini dershaneye verirsen kazanacaksındır ^^ Ha bi de pc yi tut at XD animeler bu sene kazanmama engel olacak gibi T^T

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bilkent iktisat tam burslu, ankaraya geliyorum wuhuu :D kazanan arkadaşları tebrik ederim :) kazanamayanlar da üzülmesin eminim ikinci sene çok daha iyi olacaktır :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vay be demek kanademizi Ankaraya gönderiyoruz. Seni uzun zaman göremeyecek olsakta kazanman yeterli. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hayırlı olsun kanade :3 Aman canım dikkat et alttan ders bırakma yoksa burs aldıgın para oldugu gıbı sana biniyor 0.o

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

burs karşılıksız ve not durumundan etkilenmiyor ezgiciğim ve çook teşekkür ederim :) özkan vize final hariç 6 haftada bir istanbuldayım görüşürüz mutlaka :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?