Jump to content
  • Kayıt Ol

Cars/Arabalar 2

bedifeci

Önerilen İletiler

Okyanusta petrol (fosil) yatakları bulunmuştur.Gizli ajanımız Mek roket , gizlice buraya gelir ,arananlar listesinde bulunan Profösör gizli bir silah yapmıştır.Ama bu silahın sırrını Mek roket çözememiştir.Mek roket Fotoğraf çekerken farkedilir ve zorda olsa burdan kaçar.

Kahramanız Şimsek ,piston kupasını defalarca kazanmıştır.Dünyanını en iyi yarış arabalarından biri olmasına rağmen ,arkadaşlarının ve sevdiğinin yanına dönmüştür.Mater rahat durmaz ve Şimşek'i büyük araba yarışına sokar,bu yarışmaya dünyanın en iyileri katılır.Radyatör kasabasındaki ekibinin bir kısmıyla Japonca , İtalya , İngiltere de yapılacak yarışlarda rakipleriyle mücadele etmek için harekete geçer.(firencezkoya dikkat)

Mater'ın sakarlıkları ve olmadık yerde bulunması materi casuslar içine sokar.Bir tarafta yarış diğer tarafta casuslar savaşı ,animasyonu seyredilir hale getirir.

Petrol üreticileri,temiz yakıtcılar,casuslar ,yarış derken ikinci bölüm bitmiş olur.

Bu filmi 3d olarak 4 yaşına yaklaşan oğlumla seyrettim , oğlum ilk filmi nerdeyse 20 kere seyretmiştir.Her zamanda seyretmek ister.İlk film genelde çoçukların yapısına daha uygun düşmüş.İknci filmi ise ticari kaygılarla çekilmiş.Yetişkinlerinde rahatlıkla seyredeceği bir film olmuş.3d olarak çok begendim ,mekan tasarımı çok iyi ,özelikle İtalyanın kıyı kesimi iyi tasvir edilmiş.Çoçuklar da aksiyondanbaşlarını kaldıramıyorlar.Senoryoyu kestirmenin zor olmadığını da söyleyeyim

İçinde

James Bond

Sonuyla Polis akademisi filmlerini barındırıyor.

Bu animasyonu bütün anime severlere önerebilirim.Puan verecek olursamda görsellik 9 ,konu 7 herkese iyi seyirler.

Arabalar 2 (2011) Fragman - YouTube

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bedifeci

2

• MERT12

2

• tabibitosan

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

İlk filmini 4-5 kez sıkılmadan izlemiştim umarım bu da öyle bir film olur:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

çok izlemiştim arabalar 1'i gayet güzel bir yapımdı.Arabalar 2'de şuan vizyonda galiba yakında düşer nete :) teşekürler sdfs

Kısaca bende bir kısa tanıtım geçeyim.

Yapım:2011 ~ ABD

Tür:3 Boyutlu, Aile, Animasyon, Çocuk, Komedi, Macera

Yönetmen:John Lasseter, Brad Lewis

Oyuncular:Owen Wilson, Michael Caine, John Turturro, Michael Keaton, Thomas Kretschmann, Emily Mortimer, Tony Shalhoub, Jason Isaacs, Joe Mantegna, Bonnie Hunt, Cheech Marin, Peter Jacobson, Larry The Cable Guy, Jenifer Lewis, Guido Quaroni, John Ratzenberger

Senaryo:John Lasseter, Ben Queen, Dan Fogelman, Brad Lewis

Yapımcı:John Lasseter, Denise Ream, Pixar Animation Studios

Müzik:Michael Giacchino

Süre:1 saat 52 dk

Gösterim Tarihi:12 Ağustos 2011 (Türkiye)

Filmin Özeti

Şimşek McQueen, yeni pit ekibi ve yeni ekip şefi Mater ile dünya çapında beş farklı ülkede yapılan “Race of Champions” yarışlarına katılır. Bu ülkeler: Japonya, Almanya, İtalya, 24 saat yarışının yapıldığı Fransa ve İngiltere’dir. Mater, Finn McMissile adındaki bir İngiliz gizli ajanı Aston Martin’i kurtatır, ve kendini casus dünyasında bulur.

Alıntıdır

;)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aksiyonsa ,isteğin son gaz ,beğenirsin.Mümkünse 3d sinemada seyredin.İşte 4 yaşındaki oğlum olmasa bende seyretmeyecektim.Bu basit tanıtım bana aittir.İsteyen alıntı yazmadan da yayınlayabilir.Mert Türkiyede gösterime bugün girdi biliyorum !!!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?