Jump to content
  • Kayıt Ol

Zero no Tsukaima: Final

CHOBiTS

Önerilen İletiler

[bimgx=600]http://www.animepalm.com/wp-content/uploads/2011/08/zero-no-tsukaima-season-4.jpg[/bimgx]

Seri artık son noktayı koyarak sevenleri ve sevmeyenlerini rahat bırakacak. Seri ekimde gösterime girecekmiş MAL'da kesin tarih belirtilmesede bazı sitelerde güz dönemi serileri arasında gösteriliyor.

Kugimie Rie ve tsunderelerden bu seri yüzünden tiksindim.Ne izlerim nede tavsiye ederim.:birsey gelmez:gj

http://myanimelist.net/anime/11319/Zero_no_Tsukaima:_Final_Series

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 14
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

1

• yuuki cross

1

• VarOlanBiri

1

• Aequitas

1

Şu Louise'in yanındaki Kızıl saçlı kız var ya. Çok fena bir şey. Keşke ana karakter o olsaydı wew445 Kugimiya Rie aşkı bitmez, tsundere sevenler bölünmez! Yaşasın Tsundere Sevenler ve Koruma Derneği! Kahrolsun Kuudereler! rte34

trollface1.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rie olduğu sürece her zaman izlerim, önceki sezonları severek izlemiştim, bunu da artık sabırsızlıkla beklerim....

Tsundere 4EvA:p

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Shana III(Final) ve Zero serisi son buluyor :DÜzüldüm denemez....JC Shaft,Railgun için ikinci bir tv serisi düşünmüyor anlaşılan birçok fan çok umutluydu :) 2. sezonu izlemeye ihtiyacım varwew445

CHOBiTS'e katılıyorum Shana,Taiga,Louise,Nagi hepsi birer farklı versiyon en azından Katsura Hinagiku ve Misaka Mikoto gibi adam akıllı tsundereler görebiliyoruz

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel seriydi doğrusu, 3. sezonu beklemiyordum ama sevindim duyduğuma. Umarım iyi birde çeviri yapan olur, önçeki serileri hiç fena deildi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şu Louise'in yanındaki Kızıl saçlı kız var ya. Çok fena bir şey. Keşke ana karakter o olsaydı wew445 Kugimiya Rie aşkı bitmez, tsundere sevenler bölünmez! Yaşasın Tsundere Sevenler ve Koruma Derneği! Kahrolsun Kuudereler! rte34

Ne tsundere ne kuudere hiç şaşmaz en iyisi yandere(acayip psikopat oluyorlar)

Konuya dönersek sonunda diyorum başka birşey diyemiyorum serinin ilk ve ikinci sezonunu sevmiştim ama nedense 3. sezonla birlikte o Louiseden nefret ettim sonra baktim gıcık olduğum karakter değil seslendiricisi Kugimiya Rie nedense bu kadının seslendirdiği tüm karakterlere kıl oluyorum(nagi hariç)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu galiba dördüncü ve son sezon olacak. İlk üç sezonu, nette gezerken rastgele bulduğum aluminiafansub çevirisiyle izledim. Konusu hakkın hiç bir bilgim yoktu başladığımı bitireyim derken üç sezonu da izlemiş olduk. Sezon finalini kaçırmayıp boş vaktimi değerlendirebilirim, tabi çevirisi olursa.

Zero no Tsukaima

Zero no Tsukaima - Futatsuki no Kishi

Zero no Tsukaima ~Princess no Rondo~

Umarım Saito yine garip işkencelere maruz kalmaz, Louise karekteri abartı kıskanç, gerçi Saito'nun tavan yapan hormonal aktivitilerini göz önünde bulundurmak gerek .dftdtr4

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zero no Tsukaima Sevdiğim ve Zevkle İzlediğim Serilerden Biriydi. Final Sezonunuda Sabırsızlıkla Bekliyor Olacagım.rer1

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Baktım çok sıkılıyorum şöyle bi bakarım ama pek de bakacağım söylenemez. Zaten 4. sezona kadar neden uzattılarsa.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

gardas tsundare değil bana aşk lazım. :D nese +1 sezon daha izlemiş olcağım :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Saito'nun tüm hatunları götürdüğü ve sonunda hareme ulaştığı bir sezon göreceğimi düşünüyorum, ya da istiyorum diyelim, serinin başka bir amacı da olmadı zaten.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?