Jump to content
  • Kayıt Ol

Çok Acil Yardım !!! Amerikada Download

DevilRanger

Önerilen İletiler

Arkadaşlar ben animasyon eyitimi için Amerikaya gitmayi düşünüyorum ancak aklımda bir soru oluştu ^^; Ben çok pis Otakuyumdur sallss Anime Downloadsız bir günüm bile geçmez sdfs merak ettiğim şey Amerikada Anime indirmek torrentten yasa dışımı yani orada Anime indirirsem kapıma polisler dayanır mı wew445 Bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlarımız varsa bilgilendirme yapabilirseniz çok sevinirim ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 13
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• DevilRanger

7

• Aequitas

2

• SPAWN-TheUndead

1

• crows005

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Sen hiç torrent'den sana seed yapan o mübarek insanların memletketlerini merak etmedin mi? Hiç o filmlerde son sahnelerde dalgalanan Amerikan Bayrağı'nı, torrentte görmedin mi?

Alp Er Tunga öldi mü

Issız ajun kaldı mu

Ödlek öcün aldı mu

Emdi yürek yırtılur!

Ayrıca burada kapına polislerin dayanmıyor olması yaptığın şeyin yasa dışı olmadığını kanıtlamaz. tyyty

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yani orada indirmem herhangi bir sorun olmaz değil mi :D

Çünkü Kanadada burs kazanarak orada okumaya giden bi arkadaşım vardı onun ablasının Amerikadaki bi arkadaşını müzik indirdi diye tutuklamışlar ^^;

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yani orada indirmem herhangi bir sorun olmaz değil mi :D

Çünkü Kanadada burs kazanarak orada okumaya giden bi arkadaşım vardı onun ablasının Amerikadaki bi arkadaşını müzik indirdi diye tutuklamışlar ^^;

Ninem hep eşeğini sağlam kazığa bağla derdi. :)wew445

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Off ya çok zor bi durum ^^; En kötü artık online izleme sitelerine başlayacağım xD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Olurda kapına polis gelirse onlara aynen şunu söyle... 'Ben Türküm lan!' Sonra rahat yaşamana bak sdfs

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Amerika'da müzik indiren öğrenciye 675.000 USD ceza kesilmiş. Artık anime-film indirenlere ne keserler, ödeyemezse ne yaparlar senin hayal gücüne bağlı.

Aklıma Yahşi Batı geldi. Hapse atmasalar bari. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Peki Online izleme sitelerinden anime izlemem herhangi bir soruna yol açar mı ki ^^;

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animasyon eğitimi için ne gerek var Amerika'ya gitmeye Japonya'ya git nerdeyse aynı mesefa sevdiğin tüm animasyon ustaları ordadır herhalde.İndirmene gerekte kalmazdı TV'den direk izlerdin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Onu bende çok istiyorum hatta sırf o hayalim için japonca kursuna bile gittim ama şu an en kolayı Amerikaya gitmek gibi görünüyo ^^ ( Orada akrabalarımız olduğu için :) Amerikada okuduktan sonra animasyon, Japonyada da master yapmayı düşünüyorum agjgd Ondan sonrada artık 12 veya 25 bölümlük Animeler yapmaya başlarım :cicekq:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

amine indirmende herhangi bir sakinca görmüyorum,almanyada oturuyorum ve buradada tanidigim bir kac kisinin kapisina polis dayandi,peki bana niye dayanmadi????ki ben bahsettigim arkadaslara oranla internetin annecigini aglattim.

--cünkü müzik ve sinemada oynamakta olan bir filimi hic indirmedim(özelliklede almanca olanini )

eger indircegin anime amerikan kanallarinda yayinlanmiyorsa ki yayinlanmiyordur büyük ihtimal,sömür torenti...dedigim gibi özellikle müzik indirmekten kacin ;)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

iki seçeneğin var riske alıp torrent vb indirmek yada burda stok yapacan full orda ne kdr yeterse gerisini bilemem :D:qgel:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?