Jump to content
  • Kayıt Ol

BakaBT Konusunda Yardım Istıyorum :)

brs6194

Önerilen İletiler

merhaba oncelık yenı kayıt oldum. ıns uzun sure buralarda olucam ama bazı sorunlarım var ve cozebılecek kısılerın burada oldugunu dusunuyorum oncelıkle bakakbt hesabım ceza aldı. upload yapmadıgım ıcın bende yenı hesap acıp onun ıle upload yaparak devam edmek ıstedım verımlı olmak ıcın ama oda askıya alındıgını gorunce telaslanmadım deyıl. dıger hesabımın acılmasına 4 gun var upload yapmam lazım ama ındırdıgım dosyaların ısımlerını deyısırım takıntılıyımdır. ınınce karısık ısımlerı oluyor rahatsız oluyorum bu yuzden upload edemıyorum sanırım. resım bu.

[bIMGX=600]http://oi55.tinypic.com/1zf4itk.jpg[/bIMGX]

ben aslında yenı maılıme aldıgım hesabı kullanmak ıstıyorum ama bu engel oluyor kanımca. ne yapmam lazım. ıp ban yersem daha gıremem ve uyelık alamam sanırım bakabt a baska bı sıte kullanmak acıkcası ıstemıyorum. sımdıden tesekkurker

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• brs6194

4

• Aequitas

2

• CHOBiTS

1

• Carline

1

barı ısmını deyıstıgım torrent dosyasını asıl sunucuya nasıl upload eder hale getırıcem onu yazın arkadaslar o kadar kısı gırdı baktık kımse yardımcı olmamıs.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bak şöyle yap; Aktif olan hesabından giriş yap. İndirmek istediğin animeyi, site içerisinde normal ara. İndireceğin torrent'i bulduğunda, sayfanın linkini kopyala ve çıkış yap. Sonra kopyaladığın linki aç, giriş yapmadan indir. Hiç upload, ratio vs. ile uğraşmana gerek kalmasın.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bak şöyle yap; Aktif olan hesabından giriş yap. İndirmek istediğin animeyi, site içerisinde normal ara. İndireceğin torrent'i bulduğunda, sayfanın linkini kopyala ve çıkış yap. Sonra kopyaladığın linki aç, giriş yapmadan indir. Hiç upload, ratio vs. ile uğraşmana gerek kalmasın.
Arkadaşın dediği doğru.Ama daha kolay bir yolu hiç boşuna üye olma.Aradığın animenin adını google yaz sonuna bakabt ekle çıkan linki indir.Mesela; Kanon 2006 bakabt diye arat.Bakabtden birşey indirecekken hiçbir zaman üeye girişi yapma cezalıysan.bakabt free kullanıcılara 1 hafta indirme süresi veriyor.Eğer bir haftada inmedi link kırmızı oldu ise.Aynı dosyayı aynı şekilde yine indir ve torente at 1 hafta daha süre verir.Bakabt'den çok fazla dosyayı aynı anda indirmeye kalkarsan 1 hafta süre bir kaç güne düşebilir.Ben bu şekilde aylık 500gb anime indiriyorum.Bakabt'de indirecek anime bile bulamıyorum artık.
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

arkadaslar cezanın kalkması lazım ama hala duruyor sure bıtınce 59 dk sayıyor gene oda bıtınce gene basa alıyor 59 dk

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

normalde kullandigin tarayıcı firefox ise crome kullanarak yeni hesap al

normalde kullandigin tarayici crome ise firefox kullanarak yeni hesap al

sakın eski hesap ile yeni kullanmaya başladigin tarayıcıya giris yapma

yada en kestirme yol tarayıcıdakı tüm cerez denilen internet sitelerinde biraktıgın kayıtları sil :D

ccleaner programı bu işi senin yapabilir :D

enn güzel sahane yol ise rationu düşürme adamlar seedbox kullanıyorlar para veriyorlar emege saygı vsvs :D

kolay gelsin :Dtokat67767234yt7

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 yıl sonra...

Çoğunluk bilmiyor sanırım, googledan yazıp bulduğun torrentler çalışmıyor, istemci tarafından engelleniyor. Şimdi upload edememen isimlerden dolayı ise. Aynı torrenti yeniden indir, aç ama indirme kısmında işlem yapma ki zaten raito 0.00.. ise yaptırmıyor. Buradan aynı klasör ve dosya isimleri ayarla. Torrent uygulamasından torrrenti kaldır. Ve yeniden aynı torrent dosyasını, o kullandığın yerde olacak şekilde ekle, burada Ana klasörün ismini değiştirmen sorun olmaz sadece alt klasör seçeneğini uygulamada kapatırsın sorun çözülür.

Eğer dosya tamamen dolar ve upload etmeye hazır hale gelip yine upload'a izin vermiyorsa, sorun torrent uygulamanın whitelist'e olmamasıdır. Böyle bir durumda whitelist'e olan bir uygulama indirirsen sorun olmaz. Ben uTorrent son sürümü kullanıyordum, izin vermiyordu, yanına bir de BitTorrent kurdum. Biri ile upload diğeri ile download ediyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?