Jump to content
  • Kayıt Ol

MPC Acil yardım :(

DevilRanger

Önerilen İletiler

Arkadaşlar bu aralar kuzende kalıyorum ve anime izlemek için kuzenin pc sini kullanıyorum fdfdh ancak onun pc sinde MPC yi kurduğumda BD bi animeyi açmayı denedim şu tür bi hata verdi createdevice failed dx9allocatorpresenter hatayı kapattığımda anime açıldı ama çok kötü bir görüntü kalitesi ve anime takıla takıla gidiyo kerdat normalde kendi pcmde bu tür bir şey yapmıyordu 6t43w Bu hatayı nasıl düzeltilebileneceğini bilen birisi varsa acil yardım ederseniz çok sevinirim

mpck.png

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• DevilRanger

3

• multimate_pnd

2

• Hitokiri

1

• gezz+

1

Video takılıyorsa pc yetersiz kalıyor olabilir, öyleyse yapacak birşey yok. Ama önce bi DirectX sürücülerini güncelleyip tekrar dene, onunla alakalı olabilir.

Olmazsa bir de VLC ile dene derim, MPCnin takılma yaptığı bazı 1080p videoları Vlc ile daha rahat izleyebiliyorum şahsen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kodek paketlerinin hepsini sil. Daha sonra sadece CCCP kodek paketini kur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yardımlarınız için teşekkürler ama bu kullandığım aptal bilgisayar için bir çare yok sanırım:kazna:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

E ama sen de 1080p FLAC video açmaya çalışıyorsun, her bilgisayarın harcı değil :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yükleyip mpc'ye tanımlamayı becerebilirim diyorsan CoreAVC kodek var mevcut en hızlı çözen kodek. Fakat ücretli olduğu için bu kodek paketleri ile birlikte gelmiyor.

http://gezz.in/coreavc.rar

edit: kurulum:

programı yükle, default ayarlarda bırak, yalnızca yükleme sırasında sorarsa prefer coreavc de, sonra mpc'yi aç, ayarlara gir, external filters sekmesine gel, ordan add de, uzun bir listede coreavc'yi göreceksin. ekle, yanında tik olsun ve 3lü seçenek var sağında, onu da prefer'e işaretle, set merit'li olanda oldu mu çalışmıyor, eğer mpc kurulumun k-lite codec pack'ten geliyorsa ve öncesinde her şey standart ayarlardaysa h264 videoların çok daha hızlı çalışacaktır. video oynarken sağ tıklayıp filters'a geldiğinde CoreAVC Video Decoder'ı görebilirsin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?