Jump to content
  • Kayıt Ol

Recorder to Randoseru

CHOBiTS

Önerilen İletiler

8367.jpg

Konu: Miyagawa Atsushi 11 yaşında bir erkektir.Lakin onun boyu 1.80cm olup bir yetişkin gibi görünmektedir.Bu nedenle sürekli sorunlara yol açmaktadır. Diğer yandan 17 yaşındaki ablası Atsumi ise 1.37cm boyunda olup, tıpkı çocuk gibi görünmektedir. Gerçek yaşlarını kimse bilmesede Atsushi'yle Atsumi ilgilenmektedir.

Genelde buna benzer romantik animeler izlemiştim ama bu nasıl olur bilmiyorum.Yapım Tv serisi olarak kış döneminde başlayacak.

Tür olarak şimdilik okul ve seinen demişler ama izledikçe artacaktır.

http://myanimelist.net/anime/11491/Recorder_to_Randoseru

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 10
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

2

• KirikAlita

2

• rocker_tr

1

• crows005

1

Kesinlikle izleyecem ve çevireceğim ama inşallah ecchi olmaz. Tek korkum bu açıkçası. Tam benlik... :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

complex'e çok benziyor konusu, ama izleyeni fazla olur böyle serilerin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ha ha ha xD Konu süpermiş ya merakla bekliyorum 454e

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Baya değişik görüntü, sıkılmaya başlamışdım zaten. Kesin izlerim...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

süpermiş bende izlerim bunu echi olmaz bence zaten ama echi olsada sorun olmaz.benim anlamadığım nokta abla kardeş değil mi bunlar nasıl romantizm olcak yoksa sadece büyük oldğu için mi abla diye geçmiş nese izleyip görelim kış animeleri güzel olcak gibi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ailede hormmon bozukluğu var.Ecchi olmaz bence büyük göstersede çocuk 11 yaşında.Masum bir ecchi olur kazara misali.Gerçek manada bir ecchi olursa şayet berbat olur kannımca.Ben pek güzel birşey olacağını sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Konusu ilginç geldi de ben bu çocuğu yaşıtlariyla ayni sırada hayal edemiyorum birde sırtına ilk okul cantası takmiş varya :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bakıp göreceğiz bakalım sabırsızlıkla bekleyebileceğim bir anime olacak ama sakin olacağım. Çünkü Appleseed XIII'e de sabırsızlanmıştım ama şirket yeni yeni daha bastırmaya başladı. Neyse kesinlikle tam benlik valla ne diyim başka ve keşke mangası çevrilmiş olsaydı, hala çevrilmemiş aksi şeytan... :qstress:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Yanlışınız var. Ne romantizm olduğu söyleniyor, ne de yaşlarının bilinmediği.

Kardeş olduklarını, abla Atsumi'nin o halde de olsalar yine ablalık rolünü üstlendiğini belirtiyor tanıtımın özünde. Garip fantezilere gerek yok :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?