Jump to content
  • Kayıt Ol

Steins;Gate Movie

Squaw

Önerilen İletiler

Serisini izlemek daha nasip olmadı ama aldığı yorumları okudukça sezonunun en iyilerinden biri diye düşünüyorum.Yapımcılar da bunu farketmiş ki seriyle aynı adı taşıyan bir filmi duyurulmuş fakat geliş tarihi veya ona benzer hiçbir şey hakkında bilgi verilmemiş.

Kaynak:

MyAnime List

MyAnime List Sayfası:

Steints;Gate Movie

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 18
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

2

• Squaw

1

• CHOBiTS

1

• CloudT

1

Bende izlemeyi düşünüyordum ama bir türlü içimden gelmiyordu çevirisi bitince başlıyayım.Film haberine sevinecek çok kişi olacaktır.:s34:ty

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bende cevirisine başlanıldıgında 1-2 bölüm izlemiştim ama nedense tutmadi gerçekten o kadar iyi mi ya ?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok sevdiğim bir anime meruüzik dinle Filminin geleceğini bilmek insanı sevindiriyor agjgd

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben 6. bölümdeyim ve çok güzel bir anime. Kimse zaman kaybetmeden başlasın. Gerçekten üst üste izleyince daha zevkliymiş. Bu movie haberini görünce sonu açıkta mı kalıyor diye düşündüm. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yok son bölüm dün çıktı harbi harbi bağlanmıştı sonu yani

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Seride konu cok yavas ilerliyor .... izlerken bayildim bi daha izlemedim :D

filmini izlerim :D neticede konusu seri bir sekilde verilecek :D insallah gene bayilmam :D

unutmadan karakterleri bana baya orjianal geldi

ev sahibinin kızı harıc bütün karakterler tam not :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gerçekten izlenmesi gereken bir anime

bazı yerlerde sıkıcı gelsede bilim-kurgunun en iyi yapımılarından

kesinlikle izlenmeli bence

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu mutlaka izlenmesi gereken bir anime, bana göre açık ara senenin en iyisi. Ilk birkaç bölümün yavaş olduğuna kanmayın, her bölüm birbirinden iyi ve ilerledikçe ilk bölümlerin soru işaretlerini çok iyi cevaplıyorlar. Kesinlikle izlenmesi gereken bir yapıt, ne yapın edin izleyin bence.

Filmin konusu ne olur bilemem, ama kesinlikle ilk işim bunu izlemek olacak çıktığında.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence de açık ara senenin en iyi animesi konusu oldukça güzel izlediğim animeler araasında ilk sıralara girmeyi başardı gerçekten

Filmini sabırsızlıkla bekliyorum acaba nasıl olacak Bunun ikinci sezonu gelir diye düşünüyorum konusu açık çünkü bi 24 bölüm daha gelse süper olur

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Umalım da özet şeklinde değil de farklı bir düzende geçsin. Ya da özet olacaksa farklı bir son diliyorum açıkçası. NV'den esinlenilmiş sonuçta.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tuturu... Eray çevirisini zaza ile yaparsınız artık. bende yeni başladım baya sardı bakalım ne olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 8 ay sonra...

İlk 10 bölümü sabırla ve anlayarak izleyin çünkü bu animeyi 12.bölümden sonra bir kenara bırakamıyorsunuz , tüm geçen o bölümlerin meyvelerini direk veriyor. Ve tüylerinizi diken diken etmeye başlıyor. Arşivime kattığım animelerden biri oldu :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

çok güzel bir seri gerçekten de izlemeyenler izlemeli

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kesinlikle izlenmeli dediğim serilerden biri.filminin çıkacağını duyunca çok sevindim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

Hala net bir tarih yok. 2013 diyor ama bakalım ne zaman kesinleşecek.

Ve sanırım bilet satışları başlamış hatta ürünlerle birlikte satışa sunulduğu gözüküyor.

Film için ne zaman olur emin değilim ama bence bahar aylarında çıkacaktır. Umarım da daha fazla gecikmez.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

Yeni teaser ve trailer yayınlandı. Film 20 Nisan'da gösterime girecek.

Önceki trailer:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?