Jump to content
  • Kayıt Ol

Nisemonogatari

Squaw

Önerilen İletiler

Bakemonogatari Serisi'nin ikinci sezonu olarak gelecek olan Niso Isin'in Light Novel uyarlaması Nisemonogatari isimli yapım duyurudu!Şimdilik,sadece yıl ve ay olarak tarih verilmiş;Ocak 2012.

Ekip:

Yönetmen: Akiyuki Shinbou

Karakter Dizayn: Watanabe Akio

Yapımcı:Shaft

Kaynak:

MyAnime List

ANN

Novel MyAnime List Sayfası:

Nisemonogatari (Novel)

Resmi Site:

Nisemonogatari

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 21
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• ademania

2

• Squaw

1

• meyday

1

• ishak

1

Bugün aldığım harika haber. Bakemonogatari'nin öncesini anlatacak olan Kizumonogatari adlı film ile birlikte şimdi bir de devam serisi olan 2. sezonumuz oldu artık. İlk seride görev alan yönetmen ve karakter tasarımcısı değiştirilmemiş, bildiğim kadarı ile ses sanatçıları da aynı şekilde duruyor. Sitede yayınlanan video ile birlikte karakterlerde görünen değişimlerin toplu haldeki resmini internette buldum.

20ubqkx.jpg

Hitagi'nin saçlarının kısaldığı hali yine güzel, ama Hanekawa'da garip durmuş biraz. Mayoi aynı duruyor, fakat Nadeko'nun tatlı havasından pek eser yok gibi. Kabul etmek gerek ki en güzel ve aynı zamanda en seksi değişim Kanbaru'da olmuş, yakıyor adeta.

Beklentim her zamanki gibi büyük, tek isteğim kesilmeyen sahneler ve daha az diyalog olacaktır, hayır izlerken sorun değil ama çevirirken çok uğraştırıyor :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

He Heyyyy :2813: En sevdiğim animelerden biri olan Bakemonogatari animesinin 2. Sezonu geliyor demek :D Bugün aldığım en muhteşem haber bu olsa gerek ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Daha seriyi bugün bitirmiştim :D ve gerçekten çok beğendim. Benim için güzel bir haber oldu :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2.sezonun gelceğini pek tahmin etmemiştim açıkcası fakat yinede fena olmamış merak ettiğim bu sezonuda ilk sezon gibi mi yapacaklar(araya giren kesitler,diyaloglar vb.) birde bu serinin filmidemi varmış internette aradım fakat pek birşey bulamadım aranızda filmini nerde izleyebileceğim veya indirebileceğim siteyi bilen varsa özelden atabilir mi?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Pek şaşırmadım zaten bekliyordum^^

Hitagi farklı geldi sanki oaradaki kız Hitagi değil MOE

ademania'nın da dediği gibi Mayoi aynı :cicekq:

Kanbaru yakmış yıkmış ortalığı hastasıyız

Nadeko hanım hanımcık bir kız gibi çekingen tatlı:q015:

Hanekawa'da kısa saçlar iyi durmuş^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ilk seriden farklı olarak Hitagi'nin falan ana karakter olmadıgını,Araragi+2 kız kardeşinin ana karakter olduğunu belirtmekte fayda var sanırım.Her ne kadar benim içinde az biraz hayal kırıklığı olsada hitagi falan sadece yan karakter olacak yani.

Edit;

@Ademania resmin full hali:

6PyFJ.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

devamı gelcek olması güzel bir haber ama başkarakterini değişmesi biraz hayalkırıcı oldu ama bakalım nasıl bir seri olacak

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@AkumA

Resim için teşekkürler, konuyu okuyunca farketmiştim ben de ana karakterlerin bu iki kız kardeş olacağını, Hitagi ve Kanbaru'nun olabildiğince fazla görünmesini umuyorum artık. Bu iki kız kardeşi de merak etmiyorum değil gerçi ama bir Hitagi olamayacaklarına şüphe yok :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

En sonraki resim Hanekawa mı ? gerçektende değismis bir an tanıyamadım

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zevkel bekliyorum takipteyim asla kaçırmam, umarım çıkın çıkmazı çevirirsiniz. Gözüm kulağım bilimum tüm duyularım bu animeye kenetlendi, bekliyorum ocak ayını çabuk gelsin yıllar asırlar bile zor geçecek bu yüzden çabuk gelsin ,bir an önce gelsin bekliyorum yollarını gözlemekteyim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

muhteşem haber filmini sabırsızlıkla bekliyordum hitaginin az görünmesi biraz üzücü ama görünsün yeterki(saçlarının kısalmasını istemiyordum :sok aglama:) 2.sezonu ve filmini sabırsızlıkla bekliyom ademania şimdidende ellerine sağlık diyelim sen çevirirsin gene demi :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Filmini bekliyorduk ama, bu sürpriz oldu. Hani yapılması falan değil, nede olsa iyi satan ve romanları yazılmaya devam eden bir seri. Devamının gelmemesi garip olurdu. Bana sürpriz ve güzel olan kısmı animenin yakın bir zamanda başlayacak olması. Merakla bekliyorum ve evet, Kanbaru hastası birisi olarak değişimden memnunum qnoluyo

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

En izlenesi karakter şüphesiz Kanbaru -yine-. Yeni imaj ise Hitagi'den çok şey almış, ama Hanekawa'ya çok şey katmış.

@Ademania: Sana iş çıkmış, konuşsunlar gari. img-angel_not.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hitagi'siz bir Bakemonogatari nasıl olacak bilmiyorum, çünkü şahsen benim en sevdiğim karekterdi animede ama Araragi-kun'un da kız kardeşlerini merak ediyordum zaten.Çabuk gel ocak 2012 cvdvfd

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

inşallah habire arada çıkan animasyon numarası ve kanjili sahneleri azaltırlar,sürekli durdurarak izlemek zor oluyordu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bakemonogatari'yi henüz yeni bitirebilmiş biri olarak iyi haber mi kötü mü ya da izler miyim izlemez miyim onu bilmem de Araragi olmadan eski tadı olmaz diye düşünüyorum. zamanında benim yaşıtlarım bilir trt kanalı tek kanallı dönemlerde He-man çizgi filmini yıllarca gösterdikten sonra elde ki bölümler bitince onun kız kardeşi She-ra yı göstermeye başlamıştı. Her ne kadar She-ra güzeller güzeli bile olsa onu izlerken gözler hep He-man'i arar olmuştu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?