Jump to content
  • Kayıt Ol

Yolun Neresindeyim - Japonya'da Yaşayan Bir Türk

Savage

Önerilen İletiler

Yolun Neresindeyim.blogspot.com'un sahibi Serrose, uzun zamandır takip ettiğim bir blog yazarı. Kendisi Japon bir beyle evlenmiş ve Japonya'ya yerleşmiş. Blogunda da Japonya'da yaşadıklarını -çoğu zaman fotoğraflar eşliğinde- yazıyor. Olabildiğince günlük okumaya çalışıyorum ve çok karmaşık duygularla karşı karşıya kalıyorum. Çünkü anlattıkları o kadar samimi ve farklı ki iyisi mi bloguna bi' tıklayın derim; ardından sizlerin de düşüncelerini duymak isterim doğrusu ^^

http://yolunneresindeyim.blogspot.com

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
  • İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Savage

2

• michiru

2

• BlackMussels

1

Şöyle bir göz attım da hoşmuş blog, fırsat buldukça takip edeyim. japonyaya gitme hayallerim var benim de, tabi bunun için nasip olursa 5-6 sene içinde okulu bitirmem, sonra iş bulmam para biriktirmem falan gerekecek. neyse işte gerçekleşir inşallah.. Teşekkürler bu arada ;)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Serrose'un tarzı alışagelmişin dışında geliyor bana. Laubalilik ile samimilik arasındaki o ince çizgiyi aşmaması çok hoşuma gidiyor. Hem bol foto olması da cabası :) Son girişlerinde videolar da paylaşmaya başlamış. O da ayrı bi' hava katmış ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet ben de sıcaklığına ve fotolara tav olmuştum zaten :) Karpuzlu dondurmalarla (görünce ağzımın suyu akmıştı, kesinlikle denemem lazım!), kalemler (ben de taparım kırtasiye ürünlerine, en çok kalemlere) geldi şimdi aklıma. Bi daha bi gireyim de bakayım :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 9 ay sonra...

Dün eklediği videoda dikkatimi çekti ojelerimi bende yüzük parmağıma farklı renkte sürerim evet evet bu bayan benimle anlaşır takipçisi olmalıyım :D şaka bi yana gerçekten güzel bi blog sanaldan bile olsa ülkesiyle bi bağ gibi olmuş Türkçe yazmış sonuçta. Teşekkürler Savage, artık her gün uğrar bakarım Sevgül bugün ne yapmış diye :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?