Jump to content
  • Kayıt Ol

Highschool DxD

CHOBiTS

Önerilen İletiler

Konu:Hikayemiz çapkın ve birazda sapık kişilikli lise ikinci sınıf öğrenci olan Issei Hyodo'nun etrafında dönmektedir.Issei yeni çıkmaya başladığı Asano Yuma ile ilk buluşmasında kız arkadaşı tarafından öldürülür.Asono'nun gerçek kimliği Reinare adlı Grigori gizli toplumu tarafından tehlikeli kutsal silahı ortadan kaldırmak amacıyla gönderilmiş bir düşmüş melektir. Issei bir üst sınıfı olan Çehennem Lordu Rias Gremory tarafından şeytan olarak yeniden hayata döndürülür.Issei, Rias'a hizmet eden düşük rütbeli bir şeytandır ve düşmüş meleklere karşı birlikte savaşmaktadır.

Serinin çıkış tarihi ve kaç bölüm olacağı belli değil.Trailerdaki görüntüde büyük oranda Light Novele ait.Yukardaki tanıtımıda Light Novele göre hazırladım. Romanında biraz cinsellik var herhalde ama animede olmaz sanırım nede olsa TV. Türleri; =4"]Comedy, =6"]Demons, =9"]Ecchi, =22"]Romance, =23"]School artık çıkmasını beklemek gerek.

http://myanimelist.net/anime/11617/Highschool_DxD

http://www.fujimishobo.co.jp/sp/201104highschool/

Trailer

High School DxD PV - YouTube

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 15
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

3

• androad

2

• painscream

1

• VarOlanBiri

1

Umarım aksiyon ön planda ecchi 2. planda olur. Çıkınca izlemeyi düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ecchi 2. plana atmazlar bence ikisini harmanlaslar keşke ama freezing gibi bi şey olur kanımcasdsdsdrf

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İnşallah çeviren çıkar güzel bir seriye benziyor,ben izlerim valla:011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

konusu güzel olmuş ama bayağıdır ii bi aksiyon izlemedim inşallah güzel savaşlar olur

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

trailer göre ecchiden bir adım ileride gibiqdisler

çeviren olursa mutlaka izlerimagjgd

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

trailer göre ecchiden bir adım ileride gibiqdisler

çeviren olursa mutlaka izlerimagjgd

Bana kalırsa tamamen ecchi sınırları içerisinde borderline hentai sayılabilecek,bir anime,ecchi seviyesi kiss x sis gibi olacaktır diye tahmin ediyorum,inşallah trailer daki gibi olur.Ecchiyi azaltmazlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Trailer Light Novele göre kışa doğru ikinci bir trailer yayınlarlar.Tv serisi olcak bu yüzden novelin yarısı kadar bile ecchi olmaz.Aksiyona ağırlık vermeleri gerek.Yoksa klasik harem serisinden öteye gidemezler.Boş bir yapım olur çıkar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sabırsızlıkla bekliom. bende dedim 2.sezonu mu acep high school of the death in :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Bu seri harem mi ?Trailer biraz öyle gösteriyor ama myanimelistte harem yazmıyor

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Highschool DxD Anime trailer yayınlandı.Oyun trailerının üstüne ekledim. Ecchi severler için baya güzel olacak ama trailer bile sansürlü BD'sini beklersiniz artık.:sinsin:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?