Jump to content
  • Kayıt Ol

Pepsi Figür Kampanyası İçin Yardım

RownikaL

Önerilen İletiler

Pepsi Türkiye Genel Müdürlüğüne,

Türkiye'de ki anime-manga severler azımsanamayacak kadar çoğalmışken, Türkiye'de bu konuda hiç bir aktiviteye gidilmemesi bizi çok üzüyor. Bir süre umutla bekledikten sonra bu konuda adım atılmayacağını anladık. Madem bu tür aktiviteler Türkiye'ye gelmiyor, biz bu tür aktiviteleri Türkiye'ye getirmeliyiz diye düşündük. Japonya'da "Pepsi Nex Zero"'yla birlikte verilen figürler bir başlangıç olabilir diye düşündük ve bu maili atmaya karar verdik. Sizden ricamız Türkiye'de benzer kampanya başlatıp bizimde figür koleksiyonu vb. yapmamıza yardımcı olmanız. Teşekkürler.

Türkiye Anime-Manga severler.

İsim Soyisim

Yukarıda kalın harflerle yazılmış metni mailinize yapıştırıp adınızı soy adınızı yazın konuyada Pepsi Figür Kampanyası İçin diyip ''pepsi.danisma@pepsico.com'' adresine göndermeniz yeterli destek veren tüm arkadaşlara teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 10
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• RownikaL

3

• gezz+

2

• bedifeci

1

• VarOlanBiri

1

Güzel fikir ancak kolayı çok sevmeyen birisiyim.Yinede destek olalım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Türkiyede böyle bir şey zor bence, bir kere Coca-Cola tüketen bir toplumuz, bir kaç yerde okumuştum, pepsi türkiyede çok az satılıyormuş, o da anca(Burger Kıng'deymiş:)

o adamların yerinde olsam Türkiyede böyle bir şey yapmameere53

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu fikir tabak koleksiyonu yapan anneleri kızdırabilir. ghgu8ı

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bende yapacaklarını sanmam. Promosyon olarak verilen şeyler peluş oyuncak, bardak ve tabaktan ileri gitmedi. agjgd

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yaparlar ya da yapmazlar önemli olan uğraşmak. Adım atmadığımız gibi adım atacak olanların da hevesini kırmak milletçek en iyi yaptığımız şey.

Umarım uğraşlarınız bir sonuç verir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Pepsi Nex ile hangi figürler verilmiş diye aranırken şuna rastladım:

pepsi-gundam.jpg

Oldukça ilginç agjgd

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bunlarda var.

298840_249854585050940_115340768502323_647859_258766768_n.jpg

Destek ve ilgi gösteren tüm arkadaşlara çok teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Böyle umutlandırmak gibi olacak , bukadar kısa sürede olması pek mümkün değil ama umut dünyası insan '' acaba ? '' diyor haber amblem daha bugün belirdi paylaşalım dedik

buyrun resim

7352.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

malesef olmadı, bugün pepsi'den mail aldım, ilgimize çok teşekkür ettiklerini, fakat bu tip promosyonları henüz türkiye pazarına getiremeyeceklerini belirtmişler. olsun dikkate almışlar o da iyi. ayrıyette çok yakında gelecek sürpriz kampanyadan da bahsediyor ama figür değil tabii ki.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?