Jump to content
  • Kayıt Ol

Natsume Yuujinchou 4

Squaw

Önerilen İletiler

• İleti 16
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Squaw

3

• zobu312

2

• bolaykim

2

• sakura hime

1

Bu habere çok sevindim umarım daha bir sürü sezon görürüz mangası hala devam ediyor ve gerçekden çok güzel bir manga natsume benim en sevdiğim serilerden biri :D bizi haberdar ettiğin için sağol Itır :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aaa, ne güzel bir haber. :D:D:D

3. sezonu izlemeye hazırlanırken 4. sezon haberi almak. agjgd

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çıktığında 4. sezonu izleyemem ama bu habere bende baya sevindim.Bu sezon beni pek tatmin etmedi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

4. sezonun 2012 ocak ayında gelmesi sanki biraz erken gibi. Daha üçüncü sezon bitmemişken. Umarım tarihte bir değişiklik olmaz.

Natsume her daim izlenecek bir seri. Böyle bir serinin, devam serilerinin ardı ardına gelmesi sevindirici.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk iki sezonda bu şekil gelmiş. 2008 yazı ilki, 2009 kışı ikinci şeklinde. Her sezonda mangadan 3 cilt adapte olduğunu düşünürsek, 4. sezona da materyal sıkıntısı çekmeyiz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangasını okumuyorum ama Natsume her haliyle izlenebilecek ve devam niteliği olan animelerden biri. Mangayı okusun ya da okumasın sonuçta verilen bölüm fillerde olsa insana fillermış gibi gelmez. Gelmesi gerçekten sevindirici. Biraz yavaşladım bu seride ama 3'e devam edicez tabi. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

He he Bu aralar aldığım en güzel anime devam haberi :D Bilgilendirme için teşekkürler :D :D :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

oha ben daha sadece 1. sezonunu izledim 2. sezonun çevirileirni bekliyorum :mutlulh:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Harika bir haber çok sevindim.Hiç bitmesin istedigim serilerden biri.Haber verdigin icin çok sogol Squaw.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2012 kış sezonunda çevireceğim seride belirlenmiş oldu bu şekilde :P

Haber için teşekkürler Itır xD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Haberi görünce ilk sen aklıma gelmedin değil hani Eren,hatta kendi kendime Eren kesin bu işe el atacak dedim :D

Haberi görürsün diye de sana ses etmedim,ee hadi bakalım şimdiden kolay gelsin sana ;)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Haberi görünce ilk sen aklıma gelmedin değil hani Eren,hatta kendi kendime Eren kesin bu işe el atacak dedim :D

Haberi görürsün diye de sana ses etmedim,ee hadi bakalım şimdiden kolay gelsin sana ;)

Bu bilinci olusturabildiysem ne mutlu bana :) Ayrica el atmazsam kendimi suclu hissederdim :) Birde her zamanki gibi iyi dileklerin icin tesekkur ederim :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:parla:süper bir haber çevrileceğini bilmek daha bi güzel olduğunu düşünürken sadece bekliyorum çıkacağı günü ve çevrileceği günü bolca kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?