Jump to content
  • Kayıt Ol

Mayo Elle Otokonoko

CHOBiTS

Önerilen İletiler

Anime OVA olarak yayınlanacak. Kaç bölüm ve ne zaman yayınlanacağına dair kesin bir tarihi yok henüz.

Konu olarak bilgi yok.

Kendi görüşüm bu tarz erkek karakterlere fena halde gıcık olurum ve izlemeyi düşünmüyorum.En son buna benzer Kanokon'daki başrol vardı ve sinirden artık dayanamadım 4. bölümde bırakmıştım.

Sitesindeki tanıtım klibini izlerseniz eğer okul ve harem olduğu ortada.Myanimeliste sadece comedy türü olarak belirtilmiş.Seri ile ilgili bazı bilgiler paylaşılmış myanimelist forumda ne derece doğru tam bir bilgim yok ama. Onlarıda ekliyeyim.

Staff

Director: Kawaguchi Keiichiro

Scenario: Amakawa Nobuhiko ("Taishou Yakyuu Musume.")

Character Design: Sadakata Kikuko ("Shikabane Hime")

Theme song singer: Sakakibara Yui

Production Studio: Actas

Cast

Hanazawa Kana

Iguchi Yuka

Fujimura Ayumi

Fujita Saki

Ise Mariya

Makiguchi Mayuki

Sakakibara Yui

http://myanimelist.net/anime/9337/Mayo_Elle_Otokonoko

Resmi sitesi:

http://mayoelle.com/index.html

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 11
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• androad

3

• CHOBiTS

2

• AkuTan

2

• painscream

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Chobits hocam benim bildiğim Otokonoko=erkek çocuğu Otoko-Otoku(tam emin değilim nasıl yazıldığını) erkek demek. Bunun aynısı onnanako gibi de oluyor ben yanlış biliyor olabilirim ama otokonoko duyduğum serilerde genellikle küçüklerden bahsediliyordu ve kız gibi giyindiklerini hatırlamıyorum.

Seri hakkında görüşüm ise çizimlerini beğenmedim. İzlemeyi de düşünmüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

üstteki arkadaşın söylediği doğru,otokonoko erkek çocuğu demek,sözlüklerde falanda öyle geçer zaten. Myanimelistte o sayfayı yapan kişinin yanlışlığı chobitsde direk ordan geçirmiş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Otoko'nun bende erkek çocugu olduğunu biliyorum ama arkadaşında dediği gibi tanıtımda öyle bir açıklama yapınca -noko kısmı böyle bir anlama mı geliyor diye baya düşündüm.Herhalde böyledir diye o şekilde çevirdim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benim bildiğim kadarıyla otoko ve otokonoko erkek,onna ve onnanoko kadın demek,tabi türkçeye uyarlarsak otoko adam gibi birşey oluyor,dışarda tanımadığın birinden bahsederken otoko,yakın arkadaş veya tanıdık birinden bahsederken otokonoko yani kibarlaştırmak için,daha çok kibarlaştırılmış hali kullanılır,anlam arasında çok fazla bir fark yok.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@androad

Ana mesajı düzeltmiş zaten chobits,daha fazla otokonoko kelimesi üzerinde durmaya gerek yok konu başka yönlere kaymasın,animenin haberi konuşulsun.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Seri güzele benziyor ecchi-harem-okul üçlüsü içinde olacak gibi gözüküyor,yanılmayız inşallah,biraz zaman geçsin detaylar ortaya çıkar zaten.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kanokon tarzı Echhi animeleri hep hoşuma gitmiştir. Bununda çıktığında büyük bir zevk ile izleyeceğimi düşünüyorum :D Bi tek OVA olmasına üzüldüm keşke TV serisi olarak çıksaymış:qaglayacak:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kanokon tarzı Echhi animeleri hep hoşuma gitmiştir. Bununda çıktığında büyük bir zevk ile izleyeceğimi düşünüyorum :D Bi tek OVA olmasına üzüldüm keşke TV serisi olarak çıksaymış:qaglayacak:

Ecchi olarak cıkıp çıkmayacağını malesef bilmiyoruz,bide çıksa bile kanokon gibi ecchi tarzında başyapıt sayılabilecek bir anime gibi olacağını zannetmiyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla harem okul türü animeleri severim ama erkek biraz fukara gibi görüntü gözüme.Bu tip karakterleri sevmiyorum fazla. Zaten animelerin 3/4 ündeki erkekler sürekli kızlardan dayak yiyor bu olaya acayip kafam takıldı. Japon erkekleri gerçek hayatta da böylemi diye merak etmeye başlatım :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

harem konulu animelerde kızları erkege damdan duser gibi baglamalarından dolayı haremden konulu animelerden iyice sogudum 34343

hele su cinsiyeti belli olmayan karakterlere ise iyice deli olmaya başladim 34343

nedir bu ne idigi belursuz karakterlerden cektigim 34343

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?