Jump to content
  • Kayıt Ol

Gokujou

CHOBiTS

Önerilen İletiler

Ecchi, okul ve komedi ağırlıklı bir manga olan Gokujou 2012'de anime serisi olarak yayına girecek.

Konu:Kuribayashi Minami uzun zaman sonra Los Angeles'tan Japonya'ya geri döner.Şeçkin bir kız lisesi olan Gokurakuin Jyoshi Lisesi (kısaca Gokujou olarak biliniyor) kayıt olur. Minami bu okulda güzelliği ve otoriter kişiliği ile okulda baskı oluşturmaya çalışır ama ne varki aptal, sapık ve bir o kadarda saftirik sınıf arkadaşları buna engel olacaklardır. Hikaye Minami ve arkadaşlarının okul ve yurt hayatını anlatmaktadır.

Not:Bazı manga resimlerine baktımda seri gerçektende baya ecchi içeriyor ama erkek karakter yok bu açıdan cinsellik olmaz tahminim.Kızlar arası bir ecchi ne kadar hoşunuza gider artık size kalmış.

Buradan mangasına bakarsanız ne demek istediğimi görürsünüz.

http://www.mangafox.com/manga/gokujou_gokurakuin_joshikou_ryou_monogatari/v01/c001/1.html

Manga Resmi Sitesi

http://sj.shueisha.co.jp/library/content/gokujo/index.html

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=332109

http://www.animenewsnetwork.com/news/2011-09-27/maya-miyazaki-gokujo-manga-gets-tv-anime-in-2012

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 14
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

2

• Shinkaron

2

• JNXL

1

• DevilRanger

1

En Çok Yazanlar

He he he Güzel bir ecchi :qegenmis: Her ne kadar içinde erkek olmaması üzücü bir şey olsada wr5r hiç bir ecchi animesini ayırt etmeden izlerim sdfs Bu güzel bilgilgilendirme için teşekkürler sallss Ayrıca çizimleride baya iyi gibi duruyor rte34

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Umarım manyekuu faciası değildir. Echiye hayır demem ama echi adı altında hentai sunan serilere gücüğüm...wr5r

@Devilranger

Tomoki-senpai seninle gurur duyuyor olsa gerek rte34

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

He he he Güzel bir ecchi :qegenmis: Her ne kadar içinde erkek olmaması üzücü bir şey olsada wr5r hiç bir ecchi animesini ayırt etmeden izlerim sdfs Bu güzel bilgilgilendirme için teşekkürler sallss Ayrıca çizimleride baya iyi gibi duruyor rte34

Manga kapağından animenin çizimini çıkaran tek insan sensindir heralde takdir etmek lazım.

Seriye gelince tamamen boş,izlemeye değmeyen,muhtemelen çıktıgında 2-3 bölüm izleyip sıkılıp bırakacağım bir seri olacak.Komedisinin dandik olacağıda çok belli şimdiden,hani sırf konuyu okuyarak izlemeye değmeyecek bir seri olduğunu anlayabiliyorsunuz.Yinede dediğim gibi önyargılı olmamak amaçlı çıktıgında diğer her seriyi takip ettigim gibi birkaç bölüm bunuda takip ederim,tahmin ettiğim gibiyse ki büyük ihtimal öyle olacak bırakır geçerim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sırf en sağdaki hatun için baştan sona 20 kere izler 3 kere de çeviririm ben bu seriyi. :25550:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Garantisi var bunu da izlerim:)

@eray.gns ;

Yürekten katılıyorum, en sağdaki bölümde bolca gözüksün, sadece onun için bile izlerim:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

çevirin bende fansub yapımında yardımcı olabilirim size

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel olmuş normalde erkek karakter olmayan serileri izlemem ama madem herkes bir şey yapıyor bende izlerim o zaman.:sinsin:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben bu seriyi hentai sanıyordum, şimdi baktım ecchi diye geçiyor. Şaşırdım, hentaiden aşağı kalır yanı yok çünkü. Hatta animesi olacak diye duyunca hentai ova tarzı bir şey düşünmüştüm. Tv serisi nasıl olacak merak ediyorum. Herhalde mangadaki sahneleri aynen koymazlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Millet ecchi çevirmeyin yeter diye isyanda ama sizdeki bu heves görülmeye değer e çevirin madem çevirin de ne çeviriyosanız çevirin, çizimleri gerçekten sıradışı animede nasıl olcak acaba?Zaten şu aralar animler bir değişti.:2046d6d41b:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben bu seriyi hentai sanıyordum, şimdi baktım ecchi diye geçiyor. Şaşırdım, hentaiden aşağı kalır yanı yok çünkü. Hatta animesi olacak diye duyunca hentai ova tarzı bir şey düşünmüştüm. Tv serisi nasıl olacak merak ediyorum. Herhalde mangadaki sahneleri aynen koymazlar.

daha henüz hiçbişey belli degilken yorum yapmanın bir anlamı yok

hele bir trailer yada ilk bölüm çıksın detaylı bir şekilde inceleriz:sinsin:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Alıntıladığın cümlede anime ile ilgili hiçbir yorum yapmadım. Mangasını bilen biri olarak anime uyarlamasının "nasıl olacağını merak ettiğimi" söyledim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Manganın ilk bölümüne göz attım biraz, mangayla çok bağlı gitmezler TV serisi yapacaklarsa. Saçma sapan bir şey çıkmasın da sonunda ne olursa olsun.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

baya echiymiş çevirmeseniz bile izlerler bunu hehe

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?