Jump to content
  • Kayıt Ol

Kuroko no Basket

Squaw

Önerilen İletiler

Hali hazırda Slam Dunk ve Major S05 izliyorken yeni gelen bir spor serisi haberi gözümden kaçmadı rttrtrt Konusuna göz gezdirinnce resimdekilerden hangisi Kuroko diye düşünmüştüm de şu mavi saçlı olan elemanmış.Olayları onun etrafında dönerken izleyeceğiz anlaşılan :D

Spor serilerine yeni bir yapım daha eklemek adına Fujimaki Tadatoshi'nin mangası Kuroko no Basket'in de animeye uyarlanacağı duyuruldu!

Manga yayım tarihine baktım da henüz tamamlanmamış bir manga.Umarım Slam Dunk gibi yarım bırakılmayan bir yapım olur,mangası bitince devamını da izleyebiliriz.

Kaynak:

MyAnime List

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 8
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Squaw

3

• bedifeci

1

• rocker_tr

1

• ozman

1

Benim gibi spor animelerini seven kişiler için güzel haber.Haber için teşekkürler Itır.gtytyt4574

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benim gibi spor animelerini seven kişiler için güzel haber.Haber için teşekkürler Itır.gtytyt4574

Aynen Engin,açıkçası benim için de spor serileri hep ayrı yerde duruyor.Anime türlerini ele aldığımda nedense 'spor' etiketi gördüm mü gözlerim yuvalarından fırlıyor,sanırım içeriğinde geçen her şeyin (arkadaşlık,dostluk,aşk,gelişim,azim,hırs,dram...) çok iyi şekilde yerleştirilmiş oluşu en büyük etkenlerin başında geliyor.

Bu mangaya da az önce göz gezdirdim,ortaokuldaki takımda oynayan ve lisede de beyzbol takımına katılan bir sporcu imiş Kuroko.Küçük ve zayıf yapısı ile herkesi de hayrete düşürdüğü yazıyor ama onu güçlü yapan nedenlerin ardında bir şeyler saklı diye de bir ipucu belirtilmiş gibi :D Bu miyon yapısı ile bana Oofuri'den Mihashi'yi hatırlattı, anlaşılan yine güzel bir spor serisi izleyerek eğlenceli saatler geçirebileceğiz. Son zamanlardaki Ecchi seriler arasına (yanlış anlaşılmasın,yeri geldiğinde izlediğim Echhi'ler de olmuyor değil :D) iyi bir spor serisi eklemeyi de akıl edebilmişler nihayet :023:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animesini beklediğim bir seri idi. Animesinin çıkacak olmasına sevindim. Slam Dunk gibi bir animenin niye yarıda kesildiğini hala anlamış değilim. Japonya da en çok live action'ı istenen seri. En ilgi çekici 15 Mangasından biri. Bari animeyi manganın bittiği yerde bitirselerdi. Daha sonrada Buzzer Beater mangasını yaptı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

güzel mangadır...en azından gizemli 6.ncı oyuncu bir point guard!!

nerde bu manga diyenlerden kaçmaya başlarsedeyeee

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

çok güzel mangadır animeside güzel olur kurokonun pası hareketli görmek güzel olur

@squaw ama beyzbolla alakası yok bizim adamın

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@hakki

Elbette alakası yok,bunun bilincindeyim zaten :D ama spor serilerinin bir huyu vardır; birbirinden kopuk yapımlar olsa da genelde ana ya da yan karakterler birbirine çok benzer.Hatta apayrı serilerdeki rakipler akraba bile çıkabilir :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 ay sonra...

Peace4ever, mangasını zorla okuttuktan sonra cevirmeye karar verdigim bir seri. Mangası guzel hele de sporsa daha cok seviyorum nedense...

Area no kishi macerasından (eziyetinden de diyebiliriz) sonra bu iyi gelir ins. Umarım, Area gibi animeye aktarımı batırılıp cıkartılmaz. Gelsin bir gorelim demekten baska caremiz de yok galiba...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?