Jump to content
  • Kayıt Ol

Ao no Exorcist Movie

Squaw

Önerilen İletiler

• İleti 20
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

2

• rocker_tr

2

• Squaw

1

• canavarco50

1

Bir kaç hafta önce duyurulmuştu aslında, yine de haber olarak gördüğüm ilk türk sitesi burası. Teşekkürler bilgi için ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ao no exorcist başta çok hoş bi his vermişti bana sanki böle çok uzarmış gibi ama çok oldu bittiye geldi ayrıca son bölümde saçmasapan bi şekilde şeytanı yenerse daha fazla tahammul edemeyebilirim film güzel olur inş

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk bir iki bölümden sonra sürekli kan kaybeden bir seriydi.Bir ara ortalarda yine tat vermeye başlasada; benim gözümde gereksiz ıvır zıvırlarla dolu vasatın altında bir yapımdı.eere53

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ao no exorcist başta çok hoş bi his vermişti bana sanki böle çok uzarmış gibi ama çok oldu bittiye geldi ayrıca son bölümde saçmasapan bi şekilde şeytanı yenerse daha fazla tahammul edemeyebilirim film güzel olur inş

Son bölümler filler idi. Ondan o hissi vermiş olabilir. Anime ile manga arasında fazla bir ara yok.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Anime full filler manga ise full konuşma. Bana göre bir hikaye nasıl anlatılamazı görüyoruz. Çıkınca izlerim ama çıkmasa daha iyidi. qkasd

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben bunu fullmetal vakası olarak görüyorum. saçmalamaca dolu seriye saçmalamaca dolu filmle nokta koyup manga ilerlediğinde mangaya uygun şekilde tekrardan yapılıcak büyük olasılıkla

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Denge kuramamıslar ilk bölümlerdeki havasını surdurse 12 bölümde olsa kral anime olurdu

24 etmişler +1 movie :D işin icine zıcmışlar :D

24 bölümünüde izlemissem ilk bölümün bölümlerin hatrina :D

ah ftredr535ah ftredr535ah ftredr535ah ftredr535ah ftredr535ah ftredr535ah ftredr535

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bazı bölümleri insanı sıksada konu bakımından bana kalırsa güzel bir anime :) Eminim filmide güzel olacaktır ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tüh, yine boşa para harcayacaklar belli oldu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animesi herkesin dediği gibi güzel başlayıp çok boş bölümlerle devam etti heleki 24. bölümde artik yok daha neler saçmalamanında bukadarı olur dedirtti bana.Adam akilli bir sahne koymak yerine böle bir saçmalık da fazla oldu açıkçası... Mangasını bilmem ki söylenenlere bakılırsa fillerden geçilmediği icin seri bu hale gelmiş gerçi o tarfı beni ilgilendirmez ben gördüğüme bakarım.

Filme gelince bence filmi güzel olabilir mangasından güzel bir bölüm işlemeleri sonucunda ama herşey belkilere kalınca insanın fazla bir ümidi olmuyor açıkcası :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sok bölümlede o kadar zırvaladı ki artık takılıp düşse sinirlenip ateş çıkarıyo :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Herkesin dediği gibi iyi başlayıp sonra düşen bir seri. Filmininden de pek iyi bir şey beklemiyorum açıkcası.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bana göre bu kadar kötü yorum haketmeyen gayet hoş bir yapımdı.Tamam bi ara Bleach'teki Ichigo sendromu görülse de zevkle,sıkılmadan izledim. :birsey gelmez:gj

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rin'in sırrı ortaya çıktıktan sonrai bölümler filler olmaktan çıktı. Çünkü konuya aşırı derecede etkisi var. Kardeşinin de güçlerinin ortaya çıkması hikayeyi aşırı ettikler. bu bölümlere filler diyemeyiz artık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangasının aylık çıktığını duymuştum, bu nedenle oldukça kötü bir hal almış olmalı anime.Umarım bu sefer filmde beklentileri karşılayıp, eğer ki yapacaklarsa 2.sezon manganın uzunca bir süre ileriye gitmesi ardından düzgün bir planlamayla devam edilmesi umudum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rin'in sırrı ortaya çıktıktan sonrai bölümler filler olmaktan çıktı. Çünkü konuya aşırı derecede etkisi var. Kardeşinin de güçlerinin ortaya çıkması hikayeyi aşırı ettikler. bu bölümlere filler diyemeyiz artık.

Bu anlatılanlar mangada olmadığı için istediği kadar ana konuyla gitsinler şu an itibariyle sonuçta filler oluyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

eweqeqBence güzel bi animeydi aynn sonlar biraz sarmadı ama yinede izlenilebilir bir yapım s4bsd

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

ucu çok açık bitti aslında. keşke 2.sezon gelse. çok şahane olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?