Jump to content
  • Kayıt Ol

my anime list yardım

yuuki_cross

Önerilen İletiler

Arkadaşlar yaklaşık 2 yıldan beri mal üyesiyim. Bikaç gün önce aniden profilimde about me kısmındaki fotolar, videolar vs şu hali aldı.

17145.jpg

Yani mesela profılmde yakında ızleyecegım serılerı yazmıştım ve [xxspoiler] [xx/spoiler]

içine bunu yerleştirmiştim ancak kodlar aniden <11div class="spoiler"><span class="spoiler_content">yazmak istediğim yazı </span></div><11/div>

halini alıyor. (11ler olmadan)

codelar hakkında pek bilgim yok forumlarda böyle ufak tefek bikaç şeyleri bilirim sadece. o yüzden sorunu da anlayamadım. spoiler yazmama ragmen prfl biribirine giriyor düzeltmek için edite basınca da spoilerın gıdip yerine o kodların geldıgını göruyorum. Nasıl çözebilirim?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 5
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• yuuki_cross

3

• özz

2

• Squaw

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Sanırım bu genel bir sorun Yuuki'cik. Ben de video ekleyemiyor ve spoiler kodu girmek istesem de işe yaramıyordu. Bir süre sonra düzelir sanırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Özz profilime bak yav bi karış bbcode doldu xD Genel bi sorunsa iyi ya D: ama nedense kimseyi böyle görmedim fdfdh

Neyse umarım düzelir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sen o kodları bir yere kopyala (sonra kullanmak üzere) sonra da profilini temizle. Büyük ihtimal güncelleme yapmaya çalıştığın için böyle oldu. Ben uzun zamandır bir değişiklik yapmadım o yüzden sorun görünmüyor. Ben de ileti yazarken fark ettim bu durumu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aynen öyle. güncelleme yaparken oldu. İyi fikir aslında saklıyım not defterınde.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sen bir de benim favorilerimi eklediğim blog kısmıma bir tıklasan yuki'şim? O zaman anlarsın sorunun nasıl genel olduğunu,sanki bilmiyormuşum da acemice linkleri eklemişim gibi ah ftredr535

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?