Jump to content
  • Kayıt Ol

History's Strongest Disciple Kenichi OVA

Squaw

Önerilen İletiler

• İleti 14
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bedifeci

1

• Squaw

1

• CHOBiTS

1

• kimsesiz

1

En Çok Yazanlar

Çok güzel haber. Bundan sonra ikinci bir sezon çıkması hayal olmaz artık.100-150 bölümlük anime çıkar şuanki mangadan.Diğer Shounen serileri gibi fiilerede boğmazlar bizi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ne de olsa istemedikleri kadar bölüm var. Hiç zorlanmadan bir kaç sezon çıkar. Umarım çok bekletmeden devamı gelir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ova gelecekse ilerde de ilkinci sezon gelecektir.Bekleyenlerdenim.qhey

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ova yerine direk 2. sezon getirmiş olsalardı daha memnun olurdum ama neyse, artık hayırlısı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Niye bitirdiler diye Japonlara sinir oluyordum. Süper bir haber asıl olayların başladığı bölümler artık başlıyor gibi. ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok güzel haber oldu bu, 2. sezonu da bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel bir haber, uzun süredir beklediğim serilerden birisi, mangası acaip iyi ilerliyordu( En son kaçta kaldım hatırlamıyorum)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bugun aldıgım en güzel haber.Bence ova ile ilgiyi ölcüp ona göre bir 2.sezon duyurulabilir.Vallah sabırsızlıkla bekliyorum.Squaw haber içinde ayriyetten teşekürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Uzun zamandır beklediğim bir haberdi :D OVA'dan sonra büyük bir ihtimal ile 2. Sezon da gelir diye düşünüyorum :qzirvede:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangasını okuduğum ve tv serisini tekrar izlemeyi düşündüğüm şu günlerde, çok ama çok güzel bir haber. Ova olduğu için sınır da yok. Bundan iyisi Şam'da kayısı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

işte bu habere çok sevindim umarım 2.sezonda yoldadır

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tüh. Tv serisi çıksaydı daha iyi olurdu. Ovayı inş abuk subuk manganın bilmem neresinden bölüm olarak vermezler. Devam şeklinde olsa iyi olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ne ovası yaa rer5we ben hala umutla devamının gelmesini bekliyorumm off 234yt7

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

En Sevdiğim Serilerden Birisi. Eğer 2. Sezon Gelirse Çevirisini Yapmayı Düşünüyorum. Bakalım İnşallah Gelir. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?