Jump to content
  • Kayıt Ol

Queen's Blade: Rebellion 3

CHOBiTS

Önerilen İletiler

BOK-3042.jpg

Queen's Blade 2 Sezondan sonra gelen Queen's Blade: Utsukushiki Toushitachi adlı 6 bölümlük OVA'dan sonra devamı niteliğindeki 2 bölümlük Queen's Blade OVA yayınlanmadan önce Queen's Blade: Rebellion adlı 3 sezonun geleceği duyuruldu.

İçinde Erkek olmayan ve sırf ecchi içerikli serileri hiç sevmem.Bu resmi bulmak bile baya zor oldu.Hep resimler fazla ecchi vari.:quyari:

Kaynak:

http://myanimelist.net/anime/11859/Queens_Blade:_Rebellion

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

1

• SPAWN-TheUndead

1

• kimsesiz

1

• DespairOfAngel

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Kesinlikle sana katılıyorum CHOBİTS. Sırf ecchi içerikli, ufakcık bir dövüşte bile orası burası yırtılan bir seri olduğu için, bir türlü ısınamadım. Tabiki sevenleri vardır. Fakat BENCE böyle bir serinin 3. Sezon'unu çıkarmaları gereksiz bir şey. Paylaşımın için teşekkürler. Sevenleri ve bekleyenleri varsa bu haberi duyduktan sonra bayağı bir sevinmişlerdir. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Peh... Akif yaşadı :lol:

Normalde benim de pek haz almadığım bir seri idi, lakin geçenlerde düzgün ingilizce altyazılı ve bd ripleri ile görünce haz almaya başladım XD Ama dediğiniz gibi 3. sezona gerek yok. Ne yapalım, sağlık olsun herhalde iyi para kazandırıyor yapımcılara...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de aynı düşünüyorum bir türlü ısınamadım bu seriye. Mantıkları bana ters, normalde dövüş-aksiyon içinde ecchi olurdu ama bunda ecchi sahneleri arasında dövüş var:gul gul:. Neyse illaki hoşlanan birileri vardır ki 3.sezon geliyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu seriyi kendimi kasa kasa 3 bölüm anca izleyebildim, sevenlere ne mutlu haber.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?