Jump to content
  • Kayıt Ol

Sizin çevirileriniz bölümü

bedifeci

Önerilen İletiler

Arkadaşlar ,bu bölümün amacı ,sitemizde yapılmamış,yayınlanmamış , çevirileri ,bir çatı altıda toplamak tır.Böylece anime severlerin kolayca ulaşacağı bir bölüm haline getirmektir.(Bu bölüm gelişim aşamasındadır)

Bu bölüm anasayfaya bağlanmış durumdadır.Geliştikçe daha çok yer kaplıyacaktır.

Kurallarımız

1-Kimseden izinsiz bir şekilde altyazını alıp yayınlamayacagız.

2-İzin alındıktan sonra yöneticiler yada üyeler yüklenebilir.Asıl olan çeviriyi yapanın yüklemesi.

3-Çevirmen arkadaşın bağlı olduğu bir grup yada site varsa bu sitenin linkide bu alanda yeralacaktır.

Sitemize destek vermek isteyen , çalışmasının daha çok kişiye ulaşmasını isteyen herkese, kapımız açıktır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 10
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bedifeci

5

• Zax

3

• Hitokiri

1

• Deddo

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Alt yazı denmiş, manga da olacak mı? Ayrıca sistemi biraz daha açarsan daha iyi olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şimdilik altyazı çalışması bu bölümde yayınlanacak. Kazasker gibi dostlarımız çalışmalarını sitemizde yayınlanmasını izin verdi ve eminim birçok arkadaş bu birleştime çalışmamızı destekliyecektir. Amaç burda Türkçeye çevirilmiş animeleri,mümkün oldugunca bir çatı altında toplamak.Ve Anime severin bu alt yazılara kolayca ulaşmasını sağlamaktır. Bir bakıma bu bölümde Türkçealtyazı siteleri gibi olacagız.Sadece anime üzerinde çalışacagız.

Ama ilerde kim bilir manga içinde olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şimdilik altyazı çalışması bu bölümde yayınlanacak. Kazasker gibi dostlarımız çalışmalarını sitemizde yayınlanmasını izin verdi ve eminim birçok arkadaş bu birleştime çalışmamızı destekliyecektir. Amaç burda Türkçeye çevirilmiş animeleri,mümkün oldugunca bir çatı altında toplamak.Ve Anime severin bu alt yazılara kolayca ulaşmasını sağlamaktır. Bir bakıma bu bölümde Türkçealtyazı siteleri gibi olacagız.Sadece anime üzerinde çalışacagız.

Ama ilerde kim bilir manga içinde olabilir.

Ah ah o günü iple çekiyorum xD Her ne kadar animenin manganın önüne geçmesine sinir olsam da 25 bölümlük bir animenin alt yazısının bir manga bölümünün boyutuna denk geldiğinden bu da bir başlangıç diyip oldukça doğal karşılıyorum.

Amt Türkiyedeki gruplar ve siteler arasında bir köprü görevi görmeye devam ediyor : )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Format nasıl, direk link mi koyuyoruz? Alın, Soul Eater 1-20 .ass dosyaları sizindir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ah ah o günü iple çekiyorum xD Her ne kadar animenin manganın önüne geçmesine sinir olsam da 25 bölümlük bir animenin alt yazısı bir manga bölümüne denk geldiğinden bu da bir başlangıç diyip oldukça doğal karşılıyorum.

Amt Türkiyedeki gruplar ve siteler arasında bir köprü görevi görmeye devam ediyor : )

25 dakikalık dediğini farz ederek söylüyorum, bir manga bölümüne denk geliyorsa buyur çevir...

Burada kimsenin mangayı yadırgadığı ya da yüceltiği yok. Anime ve manga eşittir. O yüzden yorum yaparken buna özen gösterelim.

Güzel bir düşünce olmuş. Umarım paylaşım yapacak arkadaşlar altyazıların aslında paylaşmak için olduğunun bilincine varırlar.

Şehir dışından dönünce bende hazırladığımız altyazıları buraya ekleyeceğim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Teşekkürler Hitokiri , desteklerinizle gelişecegiz.

Zax eminim manga sevdalısı ,onun da anime gibi takip edilmesini isitiyor.Onun içinde birçok yazısında bunu belirtiyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çevirdiğim yada çevireceğim her anime size uygun olmayabilir (malum, +18, +15 durumu yapımlarda var). Ama uygun olanları göderirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

25 dakikalık dediğini farz ederek söylüyorum, bir manga bölümüne denk geliyorsa buyur çevir...

Burada kimsenin mangayı yadırgadığı ya da yüceltiği yok. Anime ve manga eşittir. O yüzden yorum yaparken buna özen gösterelim.

Güzel bir düşünce olmuş. Umarım paylaşım yapacak arkadaşlar altyazıların aslında paylaşmak için olduğunun bilincine varırlar.

Şehir dışından dönünce bende hazırladığımız altyazıları buraya ekleyeceğim.

Yanlış anlamışsın. Manga'nın eklenmemesinin sebebi boyutu. Ben de dedim ki 25 bölümlük bir anime alt yazısı ile bir manganın bölümüne denk olduğundan doğal karşılıyorum. Burda bahsettiğim boyutsal olarak denk geldiği. Yoksa 25 bölüm'e verilen emeğin bir manga bölümüne denk geldğinden bahsetmiyorum. Orda ne demek isediğimi anladı bedifeci fakat ben boyut yazmayınca tabi emeksel denklik olarak anlayanlar olmuştur. Boyutu de ekleyim oraya : )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çevirdiğim yada çevireceğim her anime size uygun olmayabilir (malum, +18, +15 durumu yapımlarda var). Ama uygun olanları göderirim.

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?