Jump to content
  • Kayıt Ol

the animegallery yardım

DevilRanger

Önerilen İletiler

Arkadaşlar bu site ile ilgili bir konuda yardıma ihtiyacım var ^^ Bu siteye sürekli olarak yeni anime resimleri geliyor bir hafta bu siteyi aksattım mı hemen ipin ucu kaçıyor ^^; acaba bu sitedeki resimleri toplu olarak indirebilmemin bir yolu var mı ^^ varsa bu konuda beni bilgilendirebilirseniz çok sevinirim :) Bide bildiğiniz bunun gibi başka güzel anime resimleri olan bir site biliyorsanız paylaşırsanız çok sevinirim

Paylaşacağım anime wallpaper sitesinde hentai resimleri de var o yüzden paylaşmayayım :qsokkksok: diye düşünmeyin sakın xD tuutr

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 5
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• DevilRanger

2

• Derflinger

2

• numberseven

1

• multimate_pnd

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

theanimegallery resim uploadı açısından çok yavaş bir site, nasıl bir hostu varsa artık. 2 resim upload ediyorum çıkması bir kaç hafta sürüyor. Onun yerine zerochan ya da e-shuushuu yu takip et derim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arkadaşlar bu site ile ilgili bir konuda yardıma ihtiyacım var ^^ Bu siteye sürekli olarak yeni anime resimleri geliyor bir hafta bu siteyi aksattım mı hemen ipin ucu kaçıyor ^^; acaba bu sitedeki resimleri toplu olarak indirebilmemin bir yolu var mı ^^ varsa bu konuda beni bilgilendirebilirseniz çok sevinirim :) Bide bildiğiniz bunun gibi başka güzel anime resimleri olan bir site biliyorsanız paylaşırsanız çok sevinirim

Paylaşacağım anime wallpaper sitesinde hentai resimleri de var o yüzden paylaşmayayım :qsokkksok: diye düşünmeyin sakın xD tuutr

Anasayfada Gallery>All kısmını izlersen yeni resim eklenen serilerin listesi gelir, ayrıca parantez içinde kaç resim eklendiğini de görebilirsin.

Ama toplu download kısmını bilemem, download için birkaç yönlendirme yapıyor resme gelene kadar. Download programları bunu çözemez büyük ihtimal, ama bu site için tasarlanmış bir program fln varsa mümkün.

derflinger'ın da bahsettiği zerochan'a bakabilirsin. Ayrıca fanart vs pek barındırmasa da birçok dergi, dvd/bd gibi scan'leri ve wallpaper'ları minitokyo'da bulabilirsin(indirmek için üyelik gerekli sanırım)

theanimegallery resim uploadı açısından çok yavaş bir site, nasıl bir hostu varsa artık. 2 resim upload ediyorum çıkması bir kaç hafta sürüyor. Onun yerine zerochan ya da e-shuushuu yu takip et derim.

Resimlerin geç eklenmesi site yönetiminden kaynaklanıyor, resimler siteye eklenmeden önce kontrolden geçiyor. Dolayısıyla upload sonrası hemen gözükmüyor sitede.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Resimlerin geç eklenmesi site yönetiminden kaynaklanıyor, resimler siteye eklenmeden önce kontrolden geçiyor. Dolayısıyla upload sonrası hemen gözükmüyor sitede.

Biliyorum da çok uzun sürüyor, moderatör sayıları çok az ya da çok az bakıyorlar siteye. Siteye resim yüklüyorum 270 resim kontrolden geçecek yazıyor, 2 gün sonra giriyorum sayı 280'e çıkmış siteye upload edilen resim yok wew445

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bilgilendirmeler için çok teşekkürler :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?