Jump to content
  • Kayıt Ol

Mahou Shoujo Madoka★Magica

Squaw

Önerilen İletiler

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Squaw

2

• CHOBiTS

2

• ademania

1

• DevilRanger

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Güzel haber gerçektente sihirli kızlar türüne farklı bir bakış açısı ile yaklaşıyor.Ama filmin devam nitelinde olacağını sanmıyorum.Geçmiş ile ilgili bir karaktere yönelik olma ihtimali yüksek yada alternatif bir hikaye üzerine de olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İşte bunu bekliyordum yaaa :D Süper haber bir çok saçma animenin film haberi geldi ama en yerinde olanı bu olmuş ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Devam sezonu haberi olsaydı çok daha mutlu olurdum fakat şimdilik filmi ile yetineceğiz belli ki, haber için teşekkürler Squ.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Severlerinin gözü aydın hadi,fimler 3 dizin olarak gelecekmiş.İlk iki film 'recap' yani serinin önemli kısımlarıyla oluşturulmuş özet şeklinde,3. film ise yeni bir içerikle gelecekmiş. Bu ticari hesaplar insana neler yaptırıyor.Sanki seri biteli yıllar oldu da serideki konuya ait filmleri sunuyor piyasaya.Bekleyen o kadar yapım varken gidip yeni yapımlar üzerinden oynuyorlar.Off off,çok dertliyim bu konuda çok. :otgorite:

Filmlere ait MyAnime List sayfası linkleri:

1. Film

2. Film

3. Film

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Filmler tamda düşündüğüm gibi olacak. 3 film olması kötü olmuş. ilk filmin çıkış tarihi belli değilken farklı bir içeriğe sahip 3 film gör ne zaman çıkar. 2015'i bulur gibime geliyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 7 ay sonra...

3. filmin geleceğinden emin değilim. İptal edilmiş bile olabilir.

İlk filmin ("Beginning of the Story") vizyon tarihi 6 Ekim 2012, ikinci filmin ("Endless Story") vizyon tarihi ise 13 Ekim 2013 olarak belirlenmiş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?