Jump to content
  • Kayıt Ol

Tsubasa Reservoir Chronchles Sona Erdi

Underfined

Önerilen İletiler

Clam ın 2003 den bu yana devam eden mangası bitmiş bulunuyor Ağustos 30 itibariyle manga toplamda 28 volume ve 232 chapter a kadar sürdü...Bende haberi Mangahelpers ve Myanimelist ten baktım...Artık yeni clamp yapımlarına bakarız bizde :D

Son chapter dan bir sahne...

2_last_of_tsubasa.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 12
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

3

• sakura hime

3

• zhenya

2

• Underfined

2

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Merak ettim ve son chapterına bakayım dedim ama bulamadım. Acaba nasıl bitti. Bittiğine göre 3.sezon gelir umarım ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

demek sonunda bitti umarım yakın zamanda bi üçüncü sezon haberi alırız yoksa ben ingilizceyi çok iyi öğrenmediğim sürece bu seriyi bitiremicem :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

okumasamda üzüldüm gerçekten, çok güzel bir manga olduğunu duyuyordum hep... animesinide de umarım bir 3. sezonla sona erdirirler...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

shunraikiden sonra zaten pek fazla sürmedi şöyle 5-6 bölümlük 3 bi sezon çıkarsalar çok iyi olur çok üzüldüm yıkıldım off ben şimdi ne okuyacağım neyse kobatoda konusu falan iyi hoşuma gitti ama şimdi ben sakkura ile kobatoyu karşılaştırırım off çok üzüldüm:agla:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Resimde sarı dikdörtgen yapılmış. Bu dikkat çekmek amaçlıdır büyük ihtimal. Acaba ne yazıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Onemanga da en son 230 yayınlandı ve finale bikaç chapter kaldığı belliydi zaten ...ne diyim 2 chapter kalmış ...ama en sevdiğim mangalardan biriydi :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ah ah şu manganın türkçesi olsa süper olurdu 232 bölüm vay be :) mangayı okuyan arkadaşlar ilerde bir özet bekliyorum :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:D 3.sezon yaparlar beklentim öyle...Ben 1-2 bölüm izleyip sıkılmıştım eğer 3.sezonda çıkarsa 1 şans daha verebilirim bende...
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yanılmıyorsam 1.ovadan 2. ovaya geçişte bir sürü konu atlanmış belki bu ara için bir sezon ovadan sonrası içinde yeni bir ova serisi yapabilirler :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hepte atlanıyor zaten. Mangayala bir giden tv serisi istiyoruz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?