Jump to content
  • Kayıt Ol

Firefox Kullanırken

Savage

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar. Firefox ile AMT forum içinde gezinmeye çalışırken tarayıcı çok aşırı kasıyor. Herhangi bir sekme açmak, sekmeyi tazelemek ya da kapatmak neredeyse dakikayı buluyor. Bu durumu sadece AMT forumunu Firefox ile gezerken yaşıyorum. Yani Firefox ile diğer sitelerde sorunsuz bağlantı kurabiliyorum. Öte yandan Chrome'dan foruma girdiğimde ise bu sorunla hiçbir zaman karşılaşmadım. Sorun Firefox'tan mı yoksa forumdan dolayı mı anlayamadım. Sorunun kaynağını bulmak ve çözmek adına önerisi olanlar varsa müteşekkir olurum.

Tarayıcıların sürümleri şöyle:

Firefox: 8.0.

Chrome: 15.0.874.106

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Savage

2

• bedifeci

1

• CHOBiTS

1

• tabibitosan

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Bende firefoxtan dolayı benzer sorunlar yaşıyor firefox donup kalıyor ve düzelene kadar beklemem gerekiyor.Genelde AMT açık durur ama siteye özel birşey mi pek dikkat etmedim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

7.0.1. sürümün kulanıyorum sorun yok. 8.0 sürümü stabil olmayabilir zamanla durumu düzeltirler.Yani siteden kaynaklanmıyor.En güzel kontrolllerden biri yogun bir vBulletin tabanlı siteye aynı sürümle giriş yapmak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Firefox geçen gün bir güncelleme yaptı ama bendeki hangi sürüm onu bilmiyorum. Fakat hiç kasmadan gezebiliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dediklerinizden yola çıkarak -stabil olmadığı konusunda- eklentilerin tümünü etkisizleştirip siteye giriş yapınca sorun kalmadı.

Adblock Plus 1.3.10

Colorzilla 2.6.2

Facebook Photozoom 1.9

FastestFox 4.7.2

FEBE 7.0.2

FlasGot 1.3.4

FxIF 0.4.4

IE Tab 2 (FF 3.6+) 3.10.7.2

Image Zoom 0.4.6

NoScript 2.1.9rc4

Password Exporter 1.2.1

Read It Later 2.1.3

StumbleUpon 3.97

Text Link 4.02011021601

Kullandıklarım bunlar. Adblock Plus'ın vBulletin ile ilgili sıkıntısı var. İlgilendiğiniz için teşekkürler arkadaşlar ^^ fdfds4

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?