Jump to content
  • Kayıt Ol

İndirme programı önerisi

bLueeekun

Önerilen İletiler

Uzun zamandır indirme yöneticisi kullanmıyordum ve bugün dışarı çıkıp pcyi downloada bırakınca eskisi gibi hızlı indirmediğini gördüm. Bu konuda son hız çeken ve çoğu siteyi kabul eden bir programına ihtiyacım var. Önerisi olan?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 11
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

3

• JNXL

2

• тsυη&#7841

2

• desesperado

1

JDownloader programını CapthaTrader eklentisiyle birlikte kullanıyorum. Şimdiye kadar hiç bir siteyle sorun yaşatmadı ve oldukça hızlı. Öneririm.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Jdownloader'ı bir kez denedim, bi' daha da bırakamadım. Şiddetle tavsiye ederim. Güncellemeler, oldukça kullanışlı ve basit arayüzü denemeye değer. Torrent için utorrent kullanıyorum; şaşmam.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Jdownloader kullanıyorum. Tavsiyedir.

Ama bir başka tavsiye Firefox kulanıyorsan geçerli

- NetVideoHunter adlı eklenti.

Bu eklentiyle sadece youtube değil. Birçok indirme sitesini, direk linki yakalayıp indirmen mümkün. Bu durumdaki hızın senin bağlantının izin vereceği hız olacaktır.

Kullanımı ve arayüzü oldukça basit bir eklentidir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şu Captcha trader uygulamasını burada gördüm ve araştırmaya başladım. Baya yararlı bir şeye benziyor. Girmeye başladım kodları. Bakalım işe yarayacak mı :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Jdownloader kullanıyorum. Uzun zaman sorun çıkarmazdı şimdi sorun çıkarıyor. Hızı bir düşük yükseliyor. Bu captcha nasıl bir şey bu sorunuma merhem olur mu?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

captcha trader olayı. senin adına başkalarının captchaları girmesine dayanıyor.

Bu da JD içinde sanki premium gibi hiç bekleme olmadan indirmene olanak sağlıyor

Tabi bu indirme limiti senin başkalarının captchalarını girerek kazandığın puanlarla belirleniyor.

Her doğru captcha girişi için 7 puan kazanıyorsun

Her kulanılan captcha için ise 3 puan gidiyor

Başlangıç için 100 puan veriliyor.

Senin sorunun hızla alakalı. JD şu aralar depolama sitelerinin sistem değişikleri yüzünden oldukça sorunlu. Daha bir kaç gün öncesine Mediafire linkleri tanımıyordu, Filesonicte hız yerlerde. Fileserve ve wupload gibi sitelerde ise sürekli bağlantı kopması düşme sorunu vardı.

Sürekli güncelleniyor. Ama karşı tarafta bu tür programlara engel olmak için kendi sistemlerinde değişiklik yapıyorlaragjgd

Firefox kulanıyorsan söyleidğim eklentiyi denemeni tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

IDM'yi Tavsiye Ederim. Net Hız Paketim 8Mbps Olmasına Rağmen IDM Ile 1MB/Sn Hızla İndiriyorum. IDM Her Türlü Video Sitesinde de Video Yakalayabilmektedir. Eğer Bir de İndirdiğin Sitede Premium Sahibiysen Farkı Sen de Göreceksin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

IDM kurdum url ekle diyorum ama hangi siteden yapıyorsam htm olarak görüyor. Normal dosya olarak görmüyor?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

IDM'de Dosya'yı Elle İndirmeye Başlatmanız Gerek Malesef. Son Sürümlerini Pek bilmiyorum Ama Benim Kullandığımda Öyle. Eğer Otomatik Başlatan Bir Program Lazım İse CryptLoad Programını Captcha Trader İle Kullanmanızı Öneririm.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ID'M'de normal programsız indirir gibi dowland ederseniz. Bilgisayara kaydetme kısmında IDM linki görüyo ve Idmle indir çıkıyo okadar otamatik olarak sadece nette yayınlanan flv videoları yakalar hemen ıdmle indir diye link çıkıyor zaten.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?